Як уникнути конфліктів в сім'ї: прості і корисні поради

Adoption
Date
  • 10520 Переглядів
Дуже часто більшість проблем і непорозумінь в сім'ї досить легко вирішити, більше того, їх можна взагалі легко уникнути і зробити свою сім'ю міцною і щасливою! Отже, спробуймо розібратися в секретах сімейного щастя і міцної родини! Тільки це зовсім не правила поведінки, і не керівництво до якихось конкретних дій - це саме секрети, маленькі, але вельми дієві! Дізнайтесь, які вони.

1. Взаєморозуміння.

Секрет криється в тому, щоб забути на час про себе і спробувати зрозуміти свою другу половинку, поставити себе на місце другого. Відчути те, що відчуває він. Задатися питанням, чому він поступає так, а не інакше? Чим керується?

Виходячи з цього, можна вже шукати компроміси і золоту середину. Іноді також слід постаратися прийняти позицію другої сторони, якщо вона для нього принципова, а для тебе - не критична.

Важливо в даній ситуації, щоб обидва з подружжя дотримувалися цього обопільно і намагалися зрозуміти другого. Тому як якщо тільки один буде йти на поступки - у сімейних відносинах з'явиться істотний перекіс.

2. Взаємоповага.

Намагайтеся один до одного ставитися з повагою - адже це одна із запорук міцних відносин. Навіть якщо ви вирішили поскандалити, то не варто пригадувати своїй другій половинці давно забуті проступки і дорікати потім його за це. Ви ж не в дитячому садку.

Намагайся вирішувати питання конструктивно, використовуючи аргументи конкретної ситуації. Виключай вживання нецензурних слів - вони повинні бути для вас двох табу!

Поважайте особистий простір один одного, і не вимагайте цілодобової уваги до своєї персони. Всі ми люди і у всіх у нас буває потреба побути наодинці з собою або зайнятися якимось улюбленими справами.

3. Геть нудьгу і одноманітність!

Іноді дуже необхідно буває своїй другій половинці влаштувати маленьке, а при бажанні і велике свято-сюрприз! Тут можна включити фантазію і придумати багато оригінальних ідей. Тим більше, що ніхто так добре не знає твою другу половинку як ти!

Піклуйтеся одне про одного, нагадуйте постійно про ваші перші почуття і зустрічі. Адже те, що ви стали тепер жити під одним дахом, не повинно означати кінець романтики!

4. Проявляй увагу до своєї другої половинки.

Навіть незважаючи на зайнятість і втому, люблячі люди повинні надавати один одному знаки уваги. Вас не повинна охоплювати і повністю поглинати рутина домашніх і кар'єрних турбот.

Адже і маленькі, і дорослі, і чоловіки, і жінки в будь-якому віці і в будь-якому положенні потребують того, щоб вдома завжди чекали тепло і затишок, розуміння і турбота. Намагайтеся приділяти один одному увагу якомога частіше!

5. Почуй свою другу половинку.

Важливо не тільки вислухати свою кохану людину, але і почути те, що вона говорить! Чи чуєш ти, чим він хоче поділитися, які переживання у нього зараз? Може якісь труднощі на роботі?

Адже ви тепер одне ціле і тому дуже важливо цікавитися життям свого чоловіка (дружини). Твоя підтримка дуже потрібна - родина буде міцніша і міцніша тільки від таких проявів кожного члена сім'ї.

До цього ж треба привчати і дітей! Нехай вони теж беруть активну участь в обговоренні сімейних справ! Тоді вони відчують свою значимість і будуть дуже за це вдячні!

6. Не дави на чоловіка.

Велика помилка жінок - це те, що вони починають щось вимагати від своєї другої половинки в наказовому порядку, а коли їхні чоловіки відмахуються або відмовляються - починають їм діяти на нерви.

Повірте, дорогі жінки, ніяких нервів і терпіння на це не вистачить. Ви тільки ризикуєте перетворити свою кохану людину в нервово збудженого чоловіка. А чи потрібно вам це? Чоловіки - дорослі самостійні істоти, і чим більше їм надавати свободи і дій вибору - тим буде краще.

Якщо тобі треба забити цвях або повісити поличку, скажи про це чоловікові. Звичайно, не забудь додати ласкавих слів і сказати, що тобі це дуже потрібно і важливо. Гарне слово і правильний підхід неодмінно дадуть свої результати!

7. Створюй дружню сім'ю.

Дружба - це теж дуже значущий елемент здорової і міцної родини. Важливо не тільки любити, але й бути кращим другом для своєї другої половинки! Спробуй розгледіти одного в своєму (своїй) дружині.

Навіщо шукати друзів на стороні, адже ось він поруч з тобою! І хто як не кохана людина допоможе, підкаже і порадить найкращий варіант? Адже ти - це він, а він - це ти, коли добре йому - добре і тобі, і навпаки! Цінуйте один одного і ваші стосунки!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: конфлікти, сім'я, дружба, взаєморозуміння, поради


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає,

6 ознак ідеальних батьків

Сімейні справи | 11:49, 17.07.2024

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає, і ви вже не впевнені, чи ви дотримуєтеся обіцянки. З'ясовуємо, які якості притаманні ідеальним батьк

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не

Кожен третій з батьків відчуває труднощі під час підготовки дитини до школи

Сімейні справи | 09:30, 16.07.2024

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не знають, з чого розпочати підготовку. Близько 14% не вистачає часу водити дитину на підготовчі занят

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Коментарі до новини

 Коментує: Ігор  | 12.07.2016 - 13:29
Більш детально про те, як успішно вирішувати конфлікти вже з перших років сімейного життя, можна прочитати у №6 психологічного журналу "Експеримент".

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: