5 ознак, що ваші стосунки приречені

Adoption
Date
  • 174 Переглядів
Склеїти розбитий посуд можливо, та з нього вже не можна їсти чи пити улюблений напій, чи не так? Так само зі стосунками. Існують ознаки того, що зовсім скоро ви розійдетеся різними шляхами.

9792_3.jpg (37.82 Kb)


Нереалістичні очікування одне від одного
Деякі люди чіпляються за ідеалізовані уявлення про відносини, внаслідок чого зляться або втрачають надію, коли їхній партнер виявляється людиною зі своїми особливостями та недоліками. Ті, хто вперто чіпляється за ідеї досягнення досконалості у відносинах, втрачають багато можливостей набути щастя в недосконалому, але теплому та гармонійному союзі, вважають психологи.

Безкомпромісна позиція
Небажання враховувати думку чи почуття партнера, а також нездатність йти на компроміс – ще одна ознака того, що стосунки приречені. Також до кінця відносин наводить відмова від будь-яких дискусій під час конфлікту.

Відсутність конфліктів
Відсутність конфліктів та сварок – не завжди показник ідеальних стосунків. У деяких випадках це ознака емоційної відстороненості партнерів та відсутності надії на вирішення конфліктів. Замість того, щоб розвиватися, відносини можуть зайти в глухий кут.

Залежності
Складність вирішення проблем, що виникають через залежність партнера, може призвести до загибелі багатьох союзів. Обіцянки, які часто не виконуються, рано чи пізно руйнують всю близькість. “Компульсивна поведінка будь-якого роду – не лише зловживання психоактивними речовинами та алкоголізм, але також азартні ігри чи надмірні витрати – може стати серйозною проблемою для виживання стосунків”, – стверджують фахівці.

Відсутність прихильності та подяки
Деякі пари з часом стають більш схожими на сусідів по квартирі, ніж на партнерів. В результаті вони відмовляються від невеликих, але важливих звичок – триматися за руки або обійматися, ділитися жартами, знаходити радість у спільних переживаннях. Відсутність подяки у свою чергу може виявлятися у постійній критиці, звинуваченні та нагадуванні іншому про його чи її недоліки.

Партнери у здорових стосунках почуваються в безпеці один з одним.

"Акцент на позитивних якостях партнера і почуття вдячності за те, що ця людина, якою б недосконалою вона не була, стала вашим супутником життя, може мати величезне значення", – підсумували психологи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, розлучення, приречені стосунки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: