Вираховуємо небезпечні дні для тих, хто не хоче завагітніти

Adoption
Date
  • 1947 Переглядів
Протягом менструального циклу у жінки є дні, в які зачаття найімовірніше. Часом виникають ситуації, в яких необхідно визначити, в якій саме частині циклу наступають ці дні, щоб попередити небажану вагітність, чи, навпаки, щоби працювати в ці дні найактивніше.

8558_2334_99b1a8e82a12f79d14cbf92c2dabe09c.jpg (52.89 Kb)


Щоб визначити, в якій частині циклу у вас спостерігається овуляція, заведіть окремий зошит, в якому ви будете робити розрахунки. В календарі відзначайте день початку менструації. Це - перший день циклу. Порахуйте, якої довжини ваш цикл. Овуляція зазвичай відбувається за два тижні до закінчення циклу.

Часто в жіночій консультації лікарі видають спеціальні календарики для обліку менструального циклу, з якими дуже зручно працювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як повідомити про свою вагітність?


Важливо знати, що протягом циклу змінюється так звана базальна температура. Щоб виміряти базальну температуру, вам буде потрібно щоранку, після того, як мине 3 години від моменту пробудження, вимірювати температуру в піхві або в прямій кишці протягом 5 хвилин. Необхідно використовувати термометри високої точності. Показання термометра записуйте в зошит. На початку циклу, до овуляції, базальна температура буде нижче приблизно на 0,2°С, ніж після овуляції. Ось цей момент підвищення температури і є період овуляції.

Практично в кожній аптеці можна купити тести на овуляцію. Вони визначають рівень лютенізуючого гормону в сечі. В той момент, коли тест показує позитивний результат, і відбувається овуляція. Найбільш точно визначити день овуляції допомагає ультразвукова діагностика: лікар проводить УЗД яєчників і повідомляє, через який час передбачається овуляція. На прийом краще приходити не на самому початку циклу, а ближче до середини. Недолік цього способу, зрозуміло, у витратах, а також у витраті часу.

Окрім вищезгаданих способів, деякі жінки орієнтуються на такі показники, як зміна характеру вагінальних виділень або овуляційного болю, але ці ознаки досить розмиті, і їх варто спостерігати тільки разом з іншими.

Отож, після того, як ви з'ясували, в які ж приблизно дні циклу настає овуляція, можна розрахувати, в який період можливе зачаття. Так як сперматозоїди можуть жити в жіночих статевих шляхах до 5 днів (за деякими даними - до 7), то, відповідно, приблизно за 5 днів до овуляції починаються дні, сприятливі для зачаття. Закінчується цей період приблизно через 3 дні після овуляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як завагітніти, вагітність, овуляція, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вам потрібно переглянути ставлення до свого здоров'я

Як "вирівняти" нерегулярний менструальний цикл

Вагітність та пологи | 13:00, 24.12.2019

Вам потрібно переглянути ставлення до свого здоров'я


Чому вам не вдалося виносити малюка?

Сім поширених причин викидня на ранньому терміні

Вагітність та пологи | 20:00, 09.12.2019

Чому вам не вдалося виносити малюка?

Які препарати варто приймати?

Обов'язкові вітаміни для кожної вагітної

Вагітність та пологи | 22:00, 06.12.2019

Які препарати варто приймати?


Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність

Про що свідчить біль під час статевого акту

Вагітність та пологи | 11:20, 25.11.2019

Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: