Вираховуємо небезпечні дні для тих, хто не хоче завагітніти

Adoption
Date
  • 1814 Переглядів
Протягом менструального циклу у жінки є дні, в які зачаття найімовірніше. Часом виникають ситуації, в яких необхідно визначити, в якій саме частині циклу наступають ці дні, щоб попередити небажану вагітність, чи, навпаки, щоби працювати в ці дні найактивніше.

8558_2334_99b1a8e82a12f79d14cbf92c2dabe09c.jpg (52.89 Kb)


Щоб визначити, в якій частині циклу у вас спостерігається овуляція, заведіть окремий зошит, в якому ви будете робити розрахунки. В календарі відзначайте день початку менструації. Це - перший день циклу. Порахуйте, якої довжини ваш цикл. Овуляція зазвичай відбувається за два тижні до закінчення циклу.

Часто в жіночій консультації лікарі видають спеціальні календарики для обліку менструального циклу, з якими дуже зручно працювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як повідомити про свою вагітність?


Важливо знати, що протягом циклу змінюється так звана базальна температура. Щоб виміряти базальну температуру, вам буде потрібно щоранку, після того, як мине 3 години від моменту пробудження, вимірювати температуру в піхві або в прямій кишці протягом 5 хвилин. Необхідно використовувати термометри високої точності. Показання термометра записуйте в зошит. На початку циклу, до овуляції, базальна температура буде нижче приблизно на 0,2°С, ніж після овуляції. Ось цей момент підвищення температури і є період овуляції.

Практично в кожній аптеці можна купити тести на овуляцію. Вони визначають рівень лютенізуючого гормону в сечі. В той момент, коли тест показує позитивний результат, і відбувається овуляція. Найбільш точно визначити день овуляції допомагає ультразвукова діагностика: лікар проводить УЗД яєчників і повідомляє, через який час передбачається овуляція. На прийом краще приходити не на самому початку циклу, а ближче до середини. Недолік цього способу, зрозуміло, у витратах, а також у витраті часу.

Окрім вищезгаданих способів, деякі жінки орієнтуються на такі показники, як зміна характеру вагінальних виділень або овуляційного болю, але ці ознаки досить розмиті, і їх варто спостерігати тільки разом з іншими.

Отож, після того, як ви з'ясували, в які ж приблизно дні циклу настає овуляція, можна розрахувати, в який період можливе зачаття. Так як сперматозоїди можуть жити в жіночих статевих шляхах до 5 днів (за деякими даними - до 7), то, відповідно, приблизно за 5 днів до овуляції починаються дні, сприятливі для зачаття. Закінчується цей період приблизно через 3 дні після овуляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як завагітніти, вагітність, овуляція, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Намагайтеся залишатися спокійною

Як стрес під час вагітності впливає на малюка

Вагітність та пологи | 12:25, 10.07.2019

Намагайтеся залишатися спокійною

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Депресія у вагітних: основні причини і способи лікування

Психологія | 11:00, 06.07.2019

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Які наслідки медикаментозного аборту для організму?

Вагітність та пологи | 12:31, 12.06.2019

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Права, які має вагітна при пологах.

Які права має жінка під час пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 08.06.2019

Права, які має вагітна при пологах.

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, п

У матці є свій мікроб ДНК

Вагітність та пологи | 23:30, 07.06.2019

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, помилкове.

Кожна вагітна жінка має права, які саме - читайте далі.

Які права має вагітна жінка

Вагітність та пологи | 09:30, 06.06.2019

Кожна вагітна жінка має права, які саме - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: