Як організувати пологи за кордоном?

Adoption
Date
  • 506 Переглядів
Ця інструкція допоможе майбутнім батькам, які планують, щоб їх малюк народився в іншій країні, що для цього потрібно - читайте у матеріалі.
7094_rodi_za_kordonom.jpg (35.46 Kb)


1. Вибираємо країну

Перше, що потрібно зробити, - це визначитися з вибором країни. Де ви хочете народжувати? Почати думати про це бажано відразу, як почнеться другий триместр.

Щоб визначитися з вибором, дайте відповідь на питання: для чого ви хочете народжувати за кордоном.

Метою може бути:
- отримання другого громадянства дитині;
- надійні і комфортні пологи в серйозній клініці;
- бажання насолодитися теплом, сонцем і морем на останніх місяцях вагітності.

Вибирайте виходячи з ваших кінцевих цілей.

2. Вибираємо клініку

Тут треба спиратися на те, що для вас принципово. Якщо для вас важливі природні пологи, щоб був контакт шкіра до шкіри (це коли відразу після пологів малюка кладуть вам на живіт), то шукайте клініку зі статусом «Доброзичлива до матері і дитини».

А якщо ви, наприклад, хочете народити вертикально, то потрібна клініка, в якій практикують вертикальні пологи.

Правильно підібрати клініку дуже важливо. Наприклад, в ній обов'язково має бути відділення реанімації. На всякий випадок.
Тому краще віддавати перевагу великим серйозним клінікам.

3. Зв'язуємося з клінікою

В клініку можна написати або зателефонувати. Звичайно, краще дзвонити. Оскільки по пошті можуть відповісти з запізненням або не відповісти взагалі.

Уточніть всі деталі, а саме:
- до якого тижня вагітності можна приїхати (зазвичай перший візит в клініку повинен відбутися не пізніше 35-го тижня);
- як ведеться спостереження вагітних в цій клініці;
- як часто треба відвідувати лікаря;
- якою мовою говорить лікар;
- які документи необхідно привезти з собою для оформлення документів для дитини;
- скільки часу займе оформлення документів.

4. Складаємо план поїздки

Але спочатку потрібно визначитися:
- скільки разів протягом вагітності ви будете приїжджати: 1-2 рази або, може, приїдете відразу на пологи;
- якщо відразу на пологи, то на якому тижні плануєте приїхати;
- через скільки тижнів після пологів повернетеся додому.

Наприклад: ви можете приїхати на 32-му тижні і вже залишитися на самі пологи. А виїхати через 3-4 тижні після пологів. Або ви можете приїжджати кілька разів за вагітність, проходити огляди і здавати аналізи в клініці, в якій будете народжувати.

Все на ваш розсуд. Але, визначившись заздалегідь і склавши план, вам буде легше все організувати. Так ви будете розуміти, на який термін знімати квартиру.

Потрібно обов'язково продумати, хто буде допомагати молодій мамі, коли вона народить.

5. Отримуємо візу

Зазвичай клініка, в якій ви будете народжувати, видає запрошення для візи. Його висилають після укладення договору на пологи і отримання оплати від вас.

6. Знаходимо квартиру

Жити в готелі буде дорого. Тому потрібно шукати апартаменти або квартиру, яка здається на короткий термін, тобто по тижнях та місяцях.

7. Приїжджаємо на пологи

Приїжджаєте і привозите всі документи по веденню вагітності (результати аналізів і знімки УЗД).

8. Оформляємо документи на дитину

Після пологів оформляєте документи на дитину. Як це відбувається в Іспанії: при виписці вам дадуть документи, які необхідно заповнити. З ними вам потрібно піти в місцевий ЗАГС і оформити дитині іспанське свідоцтво про народження. Після цього ви йдете в консульство своєї країни і оформляєте громадянство і паспорт дитині. Далі повертаєтеся додому і насолоджуєтеся материнством!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Пологи, роди, пологи за кордоном, вагітність, підготовка до пологів


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У нас прийнято вважати, що вагітність і привики - речі несумісні, таце не так! Виявляється, є щеплення, ке повинна зробити кожна жінка в цікавому поло

Яку прививку повинна зробити кожна вагітна?

Вагітність та пологи | 10:00, 12.08.2018

У нас прийнято вважати, що вагітність і привики - речі несумісні, таце не так! Виявляється, є щеплення, ке повинна зробити кожна жінка в цікавому положенні.

Гінекологи завжди наголошують, що  перед плануванням вагітності потрібно перевірити своє здоров'я і привести вагу в норму. Що ж робити тим, хто не вст

Наскільки небезпечна вагітність для жінок з розміром плюс сайз?

Плануємо дитину | 10:00, 11.08.2018

Гінекологи завжди наголошують, що перед плануванням вагітності потрібно перевірити своє здоров'я і привести вагу в норму. Що ж робити тим, хто не встиг цього зробити?

Ендометріоз - поширене гінекологічне захворювання, при якому клітини ендометрію (внутрішнього шару стінки матки) розростаються поза межі цього шару. З

Подвійний вплив вагітності

Вагітність та пологи | 09:30, 11.08.2018

Ендометріоз - поширене гінекологічне захворювання, при якому клітини ендометрію (внутрішнього шару стінки матки) розростаються поза межі цього шару. З'являється біль, збільшується орган, може призвести до безпліддя.

Вагітні люблять погладжувати себе по животу, лоскотати його, легенько штовхати в місцях, де відчувається ворушіння дитини. Так дійсно потрібно робити

Вагітність: спілкування з дитиною

Вагітність та пологи | 23:30, 10.08.2018

Вагітні люблять погладжувати себе по животу, лоскотати його, легенько штовхати в місцях, де відчувається ворушіння дитини. Так дійсно потрібно робити - вербальне спілкування сильно допомагає налагодити контакт.

Зміни жіночих грудей починають відбуватися ще на етапі вагітності. Груди стають важчими і чутливішими, змінюються в розмірі і колір сосків - це значит

Підготовка грудей до вигодовування малюка

Вагітність та пологи | 23:30, 09.08.2018

Зміни жіночих грудей починають відбуватися ще на етапі вагітності. Груди стають важчими і чутливішими, змінюються в розмірі і колір сосків - це значить, що природа готує жінку до вигодовування немовляти.

Еклампсія - це захворювання, яке виникає під час вагітності, пологів і у післяпологовий період; форма пізнього гестозу вагітності. Виникає при відсутн

Вагітність: що таке еклампсія?

Вагітність та пологи | 09:30, 08.08.2018

Еклампсія - це захворювання, яке виникає під час вагітності, пологів і у післяпологовий період; форма пізнього гестозу вагітності. Виникає при відсутності правильного лікування нефропатії. Для еклампсії характерні напади гарячки, які розвиваються в п

У період годування грудьми, коли організм молодої мами тільки відновлюється після пологів, вона може зіткнутися з найпоширенішою інфекцією сечовивідни

Цистит при грудному вигодовуванні

Вагітність та пологи | 23:30, 07.08.2018

У період годування грудьми, коли організм молодої мами тільки відновлюється після пологів, вона може зіткнутися з найпоширенішою інфекцією сечовивідних шляхів - циститом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: