У бідних сім'ях дитина частіше народжується передчасно - дослідження

Adoption
Date
  • 926 Переглядів
Стан здоров'я і соціально-економічний статус матері впливають на розвиток плоду та ймовірність передчасних пологів. Але роль батька ніколи не враховувалась, тому фахівці з Чикаго вирішили заповнити цю прогалину. Виявилось, що якщо батько майбутньої дитини все життя проживає в малорозвинених районах з низьким рівнем доходу, немовля має майже втричі більше шансів народитися раніше, повідомляє Maternal and Child Health Journal.

5045_9.jpg (18.79 Kb)

Фахівці проаналізували дані про новонароджених та їх батьків у штаті Іллінойс з 1989 по 1991 рік. Вони вивчили дані про доходи та визначили соціально-економічний статус сім'ї.

Зв'язок, що у сім'ї чоловіка з нижчим соціально-економічним статусом діти народжуються передчасно, простежувався незалежно від інших факторів: вік матері дитини, сімейний стан, освіта, раса чи етнічна приналежність.

"Ми знали, що соціально-економічний статус матері є фактором ризику передчасних пологів, але це вперше, коли статус батька пов'язали з недоношеністю, навіть якщо у матері не було підвищеного демографічного ризику. Статус батька, при розробці ініціатив щодо скорочення числа передчасних пологів серед міських жінок, необхідно враховувати впродовж всього життя", – розповідає один з авторів дослідження доктор Коллінз.

Щороку близько 15 мільйонів дітей по всьому світі народжуються передчасно. Мільйон з них помирає від ускладнень і безліч з тих, що вижили, мають проблеми зі здоров'ям решту свого життя.

Життєздатність передчасно народжених дітей залежить від країни, в якій вона народилася. Чим розвиненіша країна в медичному та економічному плані, тим більше шансів на виживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: народження дитини, передчасні пологи, пологи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Парабени шкідливі для всіх, але у випадку з вагітними загрожують також здоров'ю майбутньої дитини.

Чим парабени в косметиці небезпечні для вагітних?

Вагітність та пологи | 23:00, 20.09.2021

Парабени шкідливі для всіх, але у випадку з вагітними загрожують також здоров'ю майбутньої дитини.

Вагітність - хвилюючий час для кожної жінки, але одні намагаються якомога довше приховувати свою вагітність, інші ж готові розповісти про це всім, тіл

Як оригінально повідомити про вагітність чоловікові, батькам і друзям

Я вагітна | 23:00, 19.09.2021

Вагітність - хвилюючий час для кожної жінки, але одні намагаються якомога довше приховувати свою вагітність, інші ж готові розповісти про це всім, тільки-но побачивши другу смужку на тесті. Як оригінально повідомити чоловікові, родичам і друзям про п

Вагітність - це дуже цікавий стан, оповитий хвилюваннями і приємними емоціями. Щоб цей час пройшов для вас лише в позитивному ключі, намагайтесь дотри

Корисні поради для вагітних

Я вагітна | 12:00, 19.09.2021

Вагітність - це дуже цікавий стан, оповитий хвилюваннями і приємними емоціями. Щоб цей час пройшов для вас лише в позитивному ключі, намагайтесь дотримуватись наших порад.

Ви, можливо, здивуєтеся, але психосоматика дійсно дуже потужна річ, якою не варто нехтувати.

Психосоматика: Чому вагітні часто хворіють

Вагітність та пологи | 08:00, 19.09.2021

Ви, можливо, здивуєтеся, але психосоматика дійсно дуже потужна річ, якою не варто нехтувати.

Основні ознаки-симптоми, при яких вам необхідно одразу звернутися до лікаря за допомогою.

Симптоми, при яких вагітній негайно потрібно звертатись до лікаря

Я вагітна | 07:00, 19.09.2021

Основні ознаки-симптоми, при яких вам необхідно одразу звернутися до лікаря за допомогою.

Народжувати - боляче. Це правда, від якої ніде дітися. Звісно, якщо мова йде про природні пологи. А якщо використати епідуральну анестезію, можна відч

Лікар пояснив, чи не шкідлива епідуральна анестезія для мами і дитини

Пологи | 12:00, 18.09.2021

Народжувати - боляче. Це правда, від якої ніде дітися. Звісно, якщо мова йде про природні пологи. А якщо використати епідуральну анестезію, можна відчути радість народження своєї крихітки практично без болю. Та чи не шкідливо це для самої дитини, і д

В даний час мало що відомо про вразливість вагітних жінок до COVID-19, це сприяє виникненню атмосфери занепокоєння у майбутніх матерів.

Наскільки коронавірус небезпечний для вагітних?

Я вагітна | 10:00, 18.09.2021

В даний час мало що відомо про вразливість вагітних жінок до COVID-19, це сприяє виникненню атмосфери занепокоєння у майбутніх матерів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: