Висипання, викликані пренатальними вітамінами

Adoption
Date
  • 504 Переглядів
Висипання, викликані пренатальними вітамінами, швидше за все, є наслідком алергічної реакції і повинні бути оцінені лікарем. Кропив’янка, яка виникає після прийому пренатальних вітамінів, може свідчити про сильну алергічну реакцію.

7586_b.jpg (6.77 Kb)
Інші висипання, які можуть розвинутися від алергії на пренатальні вітаміни, включають загальний свербіж та екзему. Пренатальні вітаміни є важливим аспектом пренатального догляду. Будь-які побічні реакції після прийому пренатальних вітамінів необхідно обговорити з вашим лікарем, щоб вибрати найкращі варіанти профілактики та лікування.

Пренатальні препарати — це мультивітамін, спеціально розроблений для забезпечення належного харчування жінок, які можуть завагітніти, вагітні або годують груддю. Якщо у вас алергія на один або кілька інгредієнтів мультивітамінів, ваша імунна система відреагує, захищаючи організм.

Імунна система помилково сприймає інгредієнт вітаміну як небезпечний і виробляє імуноглобулін Е або IgE, антитіла, які працюють на специфічну боротьбу з алергеном. Шкірні висипання часто зустрічаються при алергії на вітаміни.

Алергічні реакції шкіри на пренатальні вітаміни є результатом підвищення рівня гістаміну. Коли ваше тіло виробляє антитіла IgE, клітини виділяють більш високий рівень гістаміну для захисту організму.

Гістамін - це природна хімічна речовина в організмі, яка запобігає інфекції, але у більших кількостях він може викликати запалення.

Кропив’янка, екзема та загальний свербіж можуть бути результатом підвищення рівня гістаміну. За даними Американської академії алергії, астми та імунології, ці шкірні висипання можуть з’являтися в будь-якому місці тіла, викликаючи набряк, почервоніння та свербіж.

Ваш лікар може сказати вам провести ряд тестів, щоб визначити, який інгредієнт викликає алергічну реакцію. У вас може бути алергія на певний вітамін або у вас може бути алергія на інгредієнт, наприклад, сироватку, глютен або сою.

Тести на алергію використовують невелику кількість підозрюваних алергенів, щоб визначити, чи створює ваше тіло антитіла IgE при введенні. Шкірні тести піддають вашу шкіру дії певної речовини в пренатальному вітаміні, щоб спостерігати, чи шкіра не запалюється і не подразнеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: алергія, алергія вагітних, алергія на вітаміни, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вітаміни, реакції, можуть, алергія на вітамін, інгредієнт, свербіж, антитіла, гістамін


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мами знають, як важко буває позбутися від зайвих кілограмів після пологів. Однак, як з'ясували американські вчені, з проблемою набору ваги стикаються

Чоловіки набирають зайву вагу, коли вперше стають батьками - дослідження

Тато | 14:50, 28.02.2024

Мами знають, як важко буває позбутися від зайвих кілограмів після пологів. Однак, як з'ясували американські вчені, з проблемою набору ваги стикаються і новоспечені батьки.

Капуста здавна славиться своїм благотворним впливом на організм людей (овоч багатий на багато корисних речовин). Люди квасять капусту, а також зберіга

Звідки з'явився вислів, що дітей знаходять в капусті?

Сімейні справи | 14:50, 26.02.2024

Капуста здавна славиться своїм благотворним впливом на організм людей (овоч багатий на багато корисних речовин). Люди квасять капусту, а також зберігають свіжою в прохолодних приміщеннях, щоб вживати взимку в якості зміцнюючого засобу для імунітету у

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьог

Чи може група крові дитини не збігатися з батьківською?

Вагітність та пологи | 14:50, 23.02.2024

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьогодні наукою доведено: таке цілком можливо. Давайте розберемося в цьому питанні.

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з при

Харчування під час вагітності впливає на харчові звички майбутніх дітей

Дієта для вагітних | 00:30, 22.02.2024

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з причин тут може бути суто генетичною. Обмін речовин залежить від генів, і в цих генах можуть бути мутац

Всім відомо, що вагітним жінкам краще не піддаватися стресу. Вчені з Університету Цинциннаті (США) знайшли ще один доказ того, що стрес матері негатив

Стрес майбутньої матері впливає на розвиток дитячих хвороб

Я вагітна | 00:30, 21.02.2024

Всім відомо, що вагітним жінкам краще не піддаватися стресу. Вчені з Університету Цинциннаті (США) знайшли ще один доказ того, що стрес матері негативно впливає на розвиток її майбутньої дитини.

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Як вегетаріанство мами впливає на розвиток її дітей?

Дієта для вагітних | 13:43, 20.02.2024

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Гранатовий сік здатен захищати мозок плода від травм під час вагітності

Я вагітна | 09:30, 20.02.2024

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: