Чим загрожує плацентарна недостатність для мами і малюка

Adoption
Date
  • 229 Переглядів
І що це за діагноз?

5543_7.jpg (26.71 Kb)


Плацента утворюється на самих ранніх термінах вагітності (з 2-3-го тижня), захищаючи малюка від зовнішнього впливу та даруючи йому необхідні елементи для росту.

Коли плацента не справляється зі своїми функціями і дитина страждає від нестачі кисню і поживних речовин, лікарі говорять про плацентарну недостатність. Вона може бути хронічною або виникати раптово, наприклад при відшаруванні плаценти. Групу ризику складають майбутні мами старші 35 років, які палять і захоплюються алкоголем, майбутні мами з хронічними соматичними захворюваннями - цукровим діабетом, серцево-судинними недугами, захворюваннями нирок і т. д.

Ризик може збільшуватися і через проблеми в жіночій статевій сфері - міоми матки, генітального інфантилізму, порушень менструального циклу, запальних процесів геніталій.

Плацентарна недостатність може проявлятися як внутрішньоутробна затримка росту і / або гіпоксія плода. Щоб вчасно виявити проблему, при кожному відвідуванні акушера-гінеколога всім майбутнім мамам вимірюють висоту стояння дна матки і окружність живота, оцінюють характер ворушіння дитини. Якщо розміри матки не відповідають терміну вагітності, проводять УЗ-дослідження і кожні 2-3 тижні за допомогою ультразвуку відстежують ріст і розвиток малюка, а також проводять кардіотокографію і доплерометричне дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: плацентарна недостатність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: