Психологічний стан вагітної впливає на ризик ускладнень під час пологів

Adoption
Date
  • 211 Переглядів
Вагітність – це далеко не завжди легко і приємно. За статистикою, в середньому 7% майбутніх мам страждає від депресії та тривожності. Автори нового дослідження з'ясували, наскільки ці стани пов'язані з ускладненнями при пологах.

97_8.png (382.66 Kb)


Вчені з університету проаналізували дані про понад 360 тисяч породіль, які надійшли в пологові відділення штату з 2008 по 2017 рік. Майже кожній четвертій майбутній матері (24%) було потрібно кесарів розтин.

Дослідники зосередилися на випадках діагностованої депресії та тривожності серед жінок, випадках кесаревого розтину в цій групі та показаннях для цього заходу. Психічні розлади були діагностовані у 3,1% вагітних. В основному це були старші жінки в порівнянні з тими, у кого не було таких проблем.

Після коригування отриманих даних з урахуванням різних факторів, виявилося, що депресія і тривожність на 3,5% підвищує ризик потреби в первинному кесаревому розтині у жінок, які не мають для нього показань за станом здоров'я.

У перспективі автори дослідження планують вивчити механізм впливу психічного стану матері на ускладнення під час пологів, який поки невідомий.

"Кесарів розтин – це основний фактор розвитку різних захворювань у матерів, і ми маємо звести до мінімуму всі ризики", – зазначили вчені.

Раніше експерти Центру з контролю та профілактики захворювань в США (CDC) повідомили, що вагітні із симптоматичним перебігом COVID-19 також мають на 70% вищий ризик померти внаслідок цієї хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стреси, депресія, емоційний стан, вагітність, вагітна, пологи, ускладнення під час пологів


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Лейкоцити та репродуктивна система жінки нероздільні. Це динамічний процес у організмі жінок, що повністю залежить від гормонального фону. Кількість т

Лейкоцити та репродуктивна система жінки

Вагітність та пологи | 19:00, 18.01.2022

Лейкоцити та репродуктивна система жінки нероздільні. Це динамічний процес у організмі жінок, що повністю залежить від гормонального фону. Кількість та вид лейкоцитів змінюються щодня протягом усього менструального циклу.

Якщо в кіно нам хочуть повідомити про те, що головна героїня завагітніла, нам обов'язково покажуть, як вона блює в туалеті. У житті вагітність далеко

Як чоловік може допомогти дружині пережити токсикоз?

Вагітність та пологи | 09:00, 18.01.2022

Якщо в кіно нам хочуть повідомити про те, що головна героїня завагітніла, нам обов'язково покажуть, як вона блює в туалеті. У житті вагітність далеко не завжди супроводжується токсикозом (що добре), проте, від нього ніхто не застрахований (що погано)

Ваш живіт опуститься, а ви станете ще частіше бігати в туалет - це перші сигнали про те, що пологи не за горами. Та це ще не все, такі симптоми можуть

Як зрозуміти, що час їхати в пологовий?

Пологи | 12:00, 17.01.2022

Ваш живіт опуститься, а ви станете ще частіше бігати в туалет - це перші сигнали про те, що пологи не за горами. Та це ще не все, такі симптоми можуть тривати до чотирьох тижнів. У матці будуть відчуватися скорочення, які не доставляють болю, може бу

Якщо ви відчуваєте нудоту вранці, можете пити слабкий імбирний чай при приступах токсикозу. А коли вас

Врятуватись від токсикозу вагітним допоможе імбир

Я вагітна | 08:00, 17.01.2022

Якщо ви відчуваєте нудоту вранці, можете пити слабкий імбирний чай при приступах токсикозу. А коли вас "закачує" в транспорті, прииймайте половину чайної ложки імбиру в мінеральній воді за півгодини до або під час подорожі.

Токсоплазмоз – хвороба, яку переносять кішки. Чим це загрожує і чому краще не тримати в цей період кота вдома, читайте далі.

Чи небезпечні коти для вагітних?

Я вагітна | 05:00, 17.01.2022

Токсоплазмоз – хвороба, яку переносять кішки. Чим це загрожує і чому краще не тримати в цей період кота вдома, читайте далі.

Дивна справа, як тільки рідним, друзям і знайомим – цілком адекватним начебто людям – стає відомо про вашу вагітність, вони приймаються повторювати од

Фрази, які не можна говорити вагітним

Вагітність та пологи | 00:30, 16.01.2022

Дивна справа, як тільки рідним, друзям і знайомим – цілком адекватним начебто людям – стає відомо про вашу вагітність, вони приймаються повторювати одні й ті самі фрази, ставити однакові питання. І скільки знайомих – стільки разів доводиться вислухов

Просто коктейль із позитиву ви знайдете у чудових добрих фільмах про вагітність, які піднімуть настрій та дадуть цінні підказки на майбутнє.

ТОП найкращих фільмів про вагітність

Вагітність та пологи | 21:00, 13.01.2022

Просто коктейль із позитиву ви знайдете у чудових добрих фільмах про вагітність, які піднімуть настрій та дадуть цінні підказки на майбутнє.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: