Вчені повідомили про необхідність переглянути процедуру ЕКО через коронавірус

Adoption
Date
  • 413 Переглядів
Ембріони на ранніх термінах розвитку демонструють більшу чутливість і вразливість до COVID-19.

2877_eko_koronav.jpg (45 Kb)

Якщо частинки коронавірусу проникли в організм жінки, а потім і в її утробу, то ембріони можуть постраждати, адже вони залишаються дуже вразливими до атак вірусу.

До таких висновків прийшли як американські, так і британські біологи, які проводили дослідження в Інституті Гладстона в Сан-Франциско під керівництвом відомого вченого Маурісіо Монтано. Результати нещодавнього дослідження опубліковані в електронній бібліотеці bioRxiv.

На думку вчених, ембріони на ранніх стадіях вже не захищені спеціальною глікопротеїновою мембраною, яка оточує незапліднені клітини, а власний імунітет, та й плацента - ще не сформувалися.

Дані повинні бути використані насамперед для створення нового протоколу екстракорпорального запліднення під час пандемії коронавірусу.

Ембріональні клітини позбавлені захисту, а на їх поверхні розташовуються рецептори ACE2, необхідні для поширення вірусу. Зараження ембріона майже неминуче, якщо в організмі вагітної є вірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття ЕКО, ЕКО-дитина, коронавірус, коронавірус в світі, коронавірус діти, коронавірус в Україні, коронавірус питання, вагітність та пологи, вагітність та еко, вагітність та коронавірус, ембріон, мембрана


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Напередодні менструації представниці прекрасної половини людства стикаються з безліччю неприємних, а, часом, і хворобливих симптомів. Причому більшіст

ПМС чи вагітність: як відрізнити симптоми?

Зачаття | 05:00, 17.11.2021

Напередодні менструації представниці прекрасної половини людства стикаються з безліччю неприємних, а, часом, і хворобливих симптомів. Причому більшість з них дуже схожі на перші ознаки вагітності. Як же відрізнити одне від іншого?

У фахівців немає єдиної відповіді на це запитання. Але є поради.

Які пози допомагають завагітніти?

Плануємо дитину | 12:00, 16.11.2021

У фахівців немає єдиної відповіді на це запитання. Але є поради.

Що потрібно робити для того, щоб швидше завагітніти? Які чинники впливають на можливість зачаття та як прискорити цей процес без медикаментів?Читайте

Як підвищити шанси на зачаття дитини

Зачаття | 23:00, 08.11.2021

Що потрібно робити для того, щоб швидше завагітніти? Які чинники впливають на можливість зачаття та як прискорити цей процес без медикаментів?Читайте в статті.

Чи можна завагітніти після місячних, тобто відразу після закінчення менструації? Відповідь на це запитання буде ствердною, і ймовірність виникнення та

Чи можна завагітніти після місячних?

Зачаття | 07:00, 06.11.2021

Чи можна завагітніти після місячних, тобто відразу після закінчення менструації? Відповідь на це запитання буде ствердною, і ймовірність виникнення такого стану чітко пов'язана з регулярністю менструального циклу в цілому. Давайте почнемо з визначенн

Легкі черепно-мозкові травми (струс) можуть надавати довгостроковий вплив на здоров'я жінок. Тепер вчені вперше оцінили можливий вплив струсів мозку н

Струс мозку у жінок може знизити здатність завагітніти

Здоров'я | 07:00, 18.10.2021

Легкі черепно-мозкові травми (струс) можуть надавати довгостроковий вплив на здоров'я жінок. Тепер вчені вперше оцінили можливий вплив струсів мозку на репродуктивне здоров'я.

Після використання деяких методів контрацепції здатність до зачаття (фертильність) може повертатися до жінок через вісім місяців.

Через який час можна завагітніти після використання контрацептивів?

Плануємо дитину | 05:00, 18.10.2021

Після використання деяких методів контрацепції здатність до зачаття (фертильність) може повертатися до жінок через вісім місяців.

Лікарі радять вдатися до допомоги спеціалістів, якщо сімейна пара без контрацептивів не може завагітніти протягом 6 місяців.

Які дослідження необхідно пройти жінці, яка не може зачати дитину?

Зачаття | 19:00, 13.10.2021

Лікарі радять вдатися до допомоги спеціалістів, якщо сімейна пара без контрацептивів не може завагітніти протягом 6 місяців.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: