Кров'янисті виділення і спіраль: наскільки все серйозно?

Adoption
Date
  • 1404 Переглядів
Спіралі бувають різні: мідні, срібні, гормональні та інші. Наскільки вони безпечні? Про це поговоримо далі.

79_b5rfls-miqg.jpg (15.31 Kb)

Кров'яні виділення після встановлення внутрішньоматкової спіралі не вважаються патологією, якщо вони мізерні, не мають неприємного запаху і припиняються після закінчення 5 днів. Іноді мажучі кров'янисті виділення у жінки можуть бути присутніми після установки спіралі довше і також не є патологією. Крім того, менструації і їх рясність можуть перевищувати звичну для жінки норму. Цей період також може супроводжуватися болем або спазмами внизу живота, яких раніше не спостерігалося. Багато залежить від індивідуальних особливостей жіночого організму і способу життя жінки.

Протягом півроку після процедури можуть спостерігатися легкі маткові кровотечі поза циклу. Їх виникнення пов'язане з тим, що жіночий організм пристосовується до присутності чужорідного тіла.

Навіть якщо спіраль була встановлена правильно, існує ряд ускладнень, які можуть виникнути в результаті її присутності в тілі матки. Найбільш поширене ускладнення - це мимовільне випадання або відторгнення спіралі організмом.

Після процедури установки жінці не рекомендується піднімати тяжкості і вступати в статеві стосунки протягом 2 тижнів. До присутності чужорідного тіла матка звикає досить тривалий час, чим і пояснюється наявність мажуть виділень в перші півроку після установки.

Для того щоб матка адаптувалася до ВМС, необхідно мінімум 3 місяці.

В цей період ризик мимовільного випадання внутрішньоматкової спіралі залишається так само великий, як і в перші дні після її установки. Випадання може відбутися непомітно для жінки (в процесі дефекації), тому необхідно самостійно перевіряти її присутність. Визначити, випала спіраль або ні, можна завдяки вусикам спіралі, які призначені для її видалення. Щоразу, проводячи гігієнічні процедури, необхідно перевіряти їх наявність.

Якщо у жінки йде кров, присутні сильні болі, спазми внизу живота або інші симптоми, поява яких викликано одним з ускладнень, лікування починають з постановки діагнозу і видалення внутрішньоматкової спіралі, якщо це необхідно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Матусі в Інстаграм, які мають чим здивувати
Як виховати з сина чудового чоловіка?
Поради психологів: Як зрозуміти чоловіка


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: спіраль. виділення, кров'янисті виділення, кров, патології, мірена


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Натуральний цукор, який є в овочах, фруктах і зернових, набагато легший, простіший і правильніше засвоюється нашим організмом. Він дає нам запас енерг

Овочі і фрукти, які замінять солодощі

Харчування | 07:00, 18.02.2019

Натуральний цукор, який є в овочах, фруктах і зернових, набагато легший, простіший і правильніше засвоюється нашим організмом. Він дає нам запас енергії, яка довго витрачається.

Дієтологи розповіли, що існує дуже швидкий і дієвий спосіб, завдяки якому можна за кілька днів привести своє тіло в прекрасні форми, при цьому не нава

Метод термінового схуднення

Дієта для мами | 06:20, 18.02.2019

Дієтологи розповіли, що існує дуже швидкий і дієвий спосіб, завдяки якому можна за кілька днів привести своє тіло в прекрасні форми, при цьому не навантажувати себе фізичними вправами або виснажливими дієтами.

Чеські мікробіологи провели ряд досліджень і з'ясували, яка група крові найбільше смакує кліщам. Для цього фахівці в лабораторних умовах запропонували

Вчені з'ясували, яку групу крові полюбляють кліщі

Новини | 23:00, 17.02.2019

Чеські мікробіологи провели ряд досліджень і з'ясували, яка група крові найбільше смакує кліщам. Для цього фахівці в лабораторних умовах запропонували підступним комахам кров'яні краплі всіх чотирьох груп.

Серія експериментів дозволила медикам встановити, що віртуальна реальність в 45% випадків допомагає дітям-аутистам перемогти свої фобії.

Як дітей-аутистів позбавити від фобій

Профілактика і лікування | 22:00, 17.02.2019

Серія експериментів дозволила медикам встановити, що віртуальна реальність в 45% випадків допомагає дітям-аутистам перемогти свої фобії.

Варто пам'ятати, що УЗД відносно досить молодий метод дослідження, і лікарі не знають, як саме воно може вплинути на організм вагітних жінок. Але бага

Як УЗД впливає на організм вагітної

Вагітність та пологи | 09:30, 17.02.2019

Варто пам'ятати, що УЗД відносно досить молодий метод дослідження, і лікарі не знають, як саме воно може вплинути на організм вагітних жінок. Але багато людей вважають, що УЗД може негативно вплинути на вагітність.

Виявляється, вушна сірка може викликати різні захворювання. На думку академіків, це жирне наростання частіше з'являється в вухах старих людей, ніж у м

Чому вушна сірка небезпечна для здоров'я

Хвороби | 08:00, 17.02.2019

Виявляється, вушна сірка може викликати різні захворювання. На думку академіків, це жирне наростання частіше з'являється в вухах старих людей, ніж у молоді.

Одна з найнеприємніших ран - це паперовий поріз. Листок паперу залишає ледь помітну ранку, яка дуже сильно болить. Чому так - читайте далі.

Чому паперовий поріз такий болючий

Здоров'я | 08:00, 16.02.2019

Одна з найнеприємніших ран - це паперовий поріз. Листок паперу залишає ледь помітну ранку, яка дуже сильно болить. Чому так - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: