Згусток крові, який не можна ігнорувати

Adoption
Date
  • 75 Переглядів
За словами медиків, існують ознаки, які не можна ігнорувати, оскільки вони є вказівкою на можливий згусток крові.

Симптоми згущення кровіНабряк однієї кінцівки. Наші нижні кінцівки збільшуються в об'ємі під час авіаперельотів або в тривалі періоди нерухомості. Але слід насторожитися, якщо одна нога виглядає роздутою в порівнянні з іншого, - особливо, якщо її набряк швидко збільшується і супроводжується болем. Все це може бути наслідком того, що згусток крові блокує нормальний кровотік в ногах.

Біль в кінцівках. Біль від згустку крові можна легко прийняти за м'язовий спазм або розтягнення м'яза, тому цей симптом часто ігнорують. Біль, як правило, виникає при ходьбі або коли нога згинається при підйомі вгору. Часто вона поєднується з іншими симптомами (набряк або почервоніння), але може проявлятися і самостійно.

Почервоніння на шкірі. Місце почервоніння, що виникає на ураженій кінцівці, тепле на дотик.

Грудний біль. У разі легеневої емболії біль зазвичай буває гострою і колючої, відчувається максимально дискомфортно при глибокому вдиху. Больові відчуття, які посилюється з кожним вдихом - один з найнебезпечніших ознак, що викликаються станами, зумовленими згустками крові. Ігнорувати його небезпечно для життя, потрібно негайно телефонувати лікарям.

Задишка. Згусток крові в легенях уповільнює приплив кисню, і це може викликати задишку. Якщо таку задишку разом із загальним погіршенням самопочуття викликає невелике посилення фізичної активності, необхідно зв'язуватися з медиками.

Незрозумілий кашель. Сухий кашель в комплекті з задишкою, прискореним серцебиттям або болем у грудях - це одна з ознак можливої тромбоемболії легеневої артерії, який також не можна ігнорувати.

Відчуття слабкості. Виникають втрата рівноваги і запаморочення, непритомний стан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кров, згущення, ознаки, симптоми


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера

Генна терапія для лікування дитячої сліпоти

Дитина | 11:00, 21.04.2021

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера. Це ціле сімейство спадкових захворювань сітківки.

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяполо

Чому вагітним загрожує серцева недостатність?

Вагітність та пологи | 10:30, 21.04.2021

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяпологову кардіопатію.

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимпто

Синдром, який може виникнути у дитини після COVID-19

Дитина | 21:00, 20.04.2021

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимптомній формі, частіше відзначається специфічний запальний синдром.

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом.

Інтимне життя та менопауза: як бути жінці

Мама | 20:30, 19.04.2021

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом. Крім того, це і хороше фізичне навантаження, і профілактика судинних захворювань.

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по с

Пандемія коронавірусу призвела до більшої кількості мертвонароджених дітей

Вагітність та пологи | 12:00, 19.04.2021

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по січень 2021 року. Дослідження, які стосувалися виключно впливу інфекції SARS-CoV-2, не ввійшли в цей

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Якщо у дитини болить голова

Дитина | 09:30, 19.04.2021

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: