Огірковий сік для зниження тиску у молодих мам

Adoption
Date
  • 508 Переглядів
Високий кров'яний тиск або гіпертонія, може підвищити ризик серцевого нападу. Вчені з'ясували, що дієта з огірковим соком може бути більш ефективною для його запобігання, ніж вправи.

3282_13ab.jpg (41.34 Kb)

Дослідники порівняли два втручання при підвищеному артеріальному тиску: сік огірка і швидку ходьбу. Вони проаналізували попередні докази того, що вживання огірка пацієнтам із гіпертонією може значно знизити артеріальний тиск.

При цьому швидка ходьба також значно знижує артеріальний тиск. Так, сорок учасників були розділені на дві групи. Перша приймала огірковий сік, а друга група займалася швидкою ходьбою.

Учасникам давали 150 мл огіркового соку протягом семи днів поспіль, в той час як під час вправи виконувалася швидка ходьба протягом 20-30 хвилин вісім разів протягом двох тижнів. Систолічний та діастолічний артеріальний тиск вимірювали двічі до і після прийому огіркового соку і вправ швидкої ходьби.

В результаті виявилося, що вживання соку огірка протягом тижня призвело до зниження систолічного артеріального тиску на 10,2 мм рт.ст. і діастолічного артеріального тиску на 8,9. При цьому вправи привели до зниження артеріального тиску на 4 мм рт.ст., систолічного тиску на 3,5 мм рт.

Учені зробили висновок, що втручання соку огірка більш ефективне, ніж втручання швидкої ходьби, в зниженні артеріального тиску у літніх пацієнтів із гіпертонією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: огірковий сік, гіпертонія, підвищений тиск


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмі

Як на дитину впливає синдром відмінника?

Школярі | 01:30, 26.05.2024

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмінних оцінок. Такі вимоги можуть нанести психологічну травму чаду в дорослому віці.

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Як зробити перекус у школу для дитини корисним?

Дитяче харчування | 14:50, 25.05.2024

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

7 причин, чому може закладати вуха і що з цим робити?

Здоров'я | 12:10, 25.05.2024

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І

Чоловікам треба проводити самообстеження яєчок: як це робити?

Тато | 11:20, 25.05.2024

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І дарма.

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні

Чому у сучасних жінок місячні частіші, ніж у попередніх поколінь?

Мама | 10:30, 25.05.2024

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні "приходять" раніше, ніж раз в 28 днів. Чому так відбувається?

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, щ

Чи сприяє використання смартфонів розвитку чоловічого безпліддя?

Безпліддя | 09:30, 25.05.2024

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, що гаджет може нести небезпеку не лише на самопочуття, а й для продовження роду.

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Чому болить голова після червоного вина?

Здоров'я | 08:30, 25.05.2024

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: