Маловідомі факти про контрацептиви, які потрібно знати кожній жінці

Adoption
Date
  • 186 Переглядів
Дбати про безпеку – не соромно, це – твій обов'язок, це – прояв любові до себе і поваги до партнера.

2650_1.jpg (28.6 Kb)


● Найбільш надійний спосіб – оральні контрацептиви
Гінекологи кажуть, що вони захищають від небажаної вагітності у 99% випадків. Однак, показані оральні контрацептиви лише тим парам, які живуть «спокійним» статевим життям, або, інакше кажучи, у яких є один постійний партнер. Адже оральні контрацептиви не захищають від інфекцій, що передаються статевим життям.

● Екстрена контрацепція – безпечна
Це міф!!! І навіть якщо тебе запевняють фармацевти, що це – безпечно, не ведись. Усі препарати типу Постинор впливають на гормональне здоров'я: від порушення гормонального циклу до безпліддя.

● Метод лактаційної аменореї
Так, на жаль, навіть у двадцять першому столітті є жінки, котрі довіряють такому методу. Так-от, навіть під час відсутності менструації під час лактації у жінки можуть працювати яєчники, а, отже, вона може завагітніти.

● Внутрішньоматкова контрацепція
Такий тип контрацепції ділиться на звичайну спіраль і гормональну спіраль – «Мірена». Його недоліком є те, що введення спіралі можливе лише тим жінкам, котрі вже народжували. Окрім цього, така контрацепція, як і оральна, має свій недолік, - вона теж не захищає від інфекцій.

● Презервативи
Багато молодих людей вибирають саме цей тип контрацепції. Воно й не дивно: це доступно фінансово і просто і користуванні. Проте, як і інші засоби, презервативи мають свої нюанси, і один серед таких – це алергія. Так-так, вона може проявлятися як у жінок, так і у чоловіків. Тому якщо після використання презервативів ти відчуваєш дискомфорт, печіння, почервоніння чи набряк статевих органів, - звернися до гінеколога і проконсультуйся щодо вибору іншого методу контрацепції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: факти про контрацептиви, онтрацептиви, контрацепція


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Всі ми іноді почуваємося втомленими, зникає бажання щось робити і мотивація вставати з ліжка. Це нормально після важкого робочого дня чи тренування. А

Про що може говорити хронічна втома?

Здоров'я | 02:00, 29.11.2023

Всі ми іноді почуваємося втомленими, зникає бажання щось робити і мотивація вставати з ліжка. Це нормально після важкого робочого дня чи тренування. Але коли занепад сил стає нормою і постійним відчуттям, варто бити на сполох! Це може були СХВ – синд

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві

Мама, істери! Лікарі розповіли, що жіноча істерика корисна для здоров'я

Мама | 07:30, 28.11.2023

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві тисячі жінок, які проживали зі своїм партнером.

Контролювати алергії може бути складно, але одним із ключових аспектів, який може поліпшити ваше здоров'я, є стан матрацу. Чистота матрацу грає важлив

Чистота для здоров'я: Як хімчистка матрацу покращує боротьбу з алергіями

Здоров'я | 12:48, 27.11.2023

Контролювати алергії може бути складно, але одним із ключових аспектів, який може поліпшити ваше здоров'я, є стан матрацу. Чистота матрацу грає важливу роль у боротьбі з алергіями та забезпечує здоровий сон.

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Яка хвороба загрожує мамам, які не займаються сексом?

Секс | 08:20, 27.11.2023

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: