Як магнітні бурі впливають на наш мозок?

Adoption
Date
  • 556 Переглядів
Голова болить - значить, знову магнітні бурі. Чули таке від старших людей? Сумно, що тепер чутливими до них стає все більше молоді, і навіть діти.

8518_4.jpg (33.59 Kb)


Заведено вважати, що магнітні бурі мають сильний вплив на людський мозок, поведінку та вчинки, які ми іноді робимо необмірковано. Звісно, їх дуже зручно скинути на бурі, адже про їхній вплив завжди багато розмов.

Особливо такий прийом полюбляють використовувати жінки та скидати все на магнітні бурі. Проте чи дійсно вони настільки сильно впливають на наш стан та мозок, що затуманюють здоровий глузд і псують наш фізичний та ментальний стан - може сказати нейрохірург, адже саме він розуміється на тому, як працює мозок.

"У нас є планета земля, є сила магнетизму, є якісь зовнішні фактори, ті ж самі магнітні бурі, які цей нормальний стан змінюють. І це нормально", - каже нейрохірург.

Але за словами лікаря, є люди метеозалежні, а є ті, хто не метеозалежний. І магнітні бурі та Ретроградний Меркурій порушують наш нормальний гомеостаз.

Та якщо під час магнітних бур у людини постійно болить голова і він входить у стан слабкості, то справа не в бурях.

"Головний біль, слабкість, біль у серці при магнітних бурях - це все є фактором ризику. Тобто хронічні проблеми чи хронічні захворювання в першу чергу дадуть про себе знати під час магнітних бур", - каже нейрохірург.

Тож, не запускайте свої хронічні хвороби, щоб не потерпати від болю та слабкості в періоди магнітних бур та Ретроградного Меркурія, які можуть змінювати наш стан і посилювати відчуття болю від хронічних захворювань, які можуть проявлятися лише в певні періоди. Але у кожного з нас все індивідуально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: магнітні бурі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Багато батьків помилково вважають, що навесні та, особливо влітку, дітям не потрібно давати вітамін Д, оскільки сонця достатньо на вулиці. Та це не зо

Чи потрібно додатково давати дітям вітамін D?

Вітаміни | 08:30, 27.05.2024

Багато батьків помилково вважають, що навесні та, особливо влітку, дітям не потрібно давати вітамін Д, оскільки сонця достатньо на вулиці. Та це не зовсім так.

Медики неодноразово зазначали нищівний вплив стресу на наш організм. І мова не лише про психічне здоров'я, а й про фізичне. До прикладу, через стрес с

Акне і не тільки: що стрес робить зі шкірою?

Косметологія | 01:20, 27.05.2024

Медики неодноразово зазначали нищівний вплив стресу на наш організм. І мова не лише про психічне здоров'я, а й про фізичне. До прикладу, через стрес страждає шкіра.

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

Що має бути у домашній аптечці?

Здоров'я | 14:50, 26.05.2024

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його

Як зберегти зціджене грудне молоко під час вимкнення електроенергії?

Дитяче харчування | 12:10, 26.05.2024

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його давати немовляті?

Щодо кави багато сууперечливих тем: поки одні медики стверджують, що вона небезпечна для гіпертоніків і тих, хто має серцево-судинні захворювання, інш

Еспресо може допомогти уникнути хвороби Альцгеймера – вчені

Здоров'я | 09:30, 26.05.2024

Щодо кави багато сууперечливих тем: поки одні медики стверджують, що вона небезпечна для гіпертоніків і тих, хто має серцево-судинні захворювання, інші пропонують випивати напій щодня, щоб запобігти серйозних захворювань.

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Флакон з парфумів, морква і вейп: Сторонні предмети, які ковтали діти

Дитина | 08:30, 26.05.2024

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Літні овочі містять в собі неймовірну кількість поживних для організму речовин, які допоможуть підтримати здоров’я впродовж всього року.

Які сезонні овочі потрібно їсти: чому вони корисніші?

Харчування | 06:20, 26.05.2024

Літні овочі містять в собі неймовірну кількість поживних для організму речовин, які допоможуть підтримати здоров’я впродовж всього року.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: