Чим шкідливі переписки в телефоні для підлітків?

Adoption
Date
  • 245 Переглядів
Коли спілкуватися наживо, а коли доречні смс і повідомлення в месенджерах - читайте у матеріалі.
9117_sms.jpg (25.98 Kb)

Текстові повідомлення - дуже зручний і корисний в певних випадках засіб, наприклад, якщо на питання потрібно отримати швидку і однозначну відповідь, "так" або "ні". Або терміново сповістити кого-небудь про запізнення. Також вони можуть бути корисні, якщо потрібно дізнатися, чи може людина приділити вам час, чи зручно їй говорити з вами, але багато підлітків часом ведуть багатогодиннн листування.

Важливо стежити за тим, щоб між різними видами спілкування - за допомогою повідомлень, по телефону і наживо - був баланс. Закликайте дитину якомога частіше бачитися з друзями в реальності, оскільки це - безцінна практика. Якщо ви помічаєте, що дитина постійно переписується з другом, який живе неподалік, - запропонуйте запросити його в гості або відправитися до нього.

Ми знаємо, що діти все одно будуть спілкуватися за допомогою смс і месенджерів. В такому випадку вони повинні дотримуватися певних правил теж саме, як вони роблять це, спілкуючись вербально.

Одне з правил, яке слід встановити в сім'ї, таке: все найважливіше необхідно повідомляти особисто, а не через короткі повідомлення. Наприклад, таким чином можна повідомити про намір прийти додому пізніше, з'ясовати, чи можна запросити друга в гості, і просити дозволити що-небудь.

Так діти і підлітки зрозуміють, що формат текстових повідомлень не годиться для того, щоб запрошувати людину на зустріч або якийсь офіційний захід, обговорювати особисті почуття. Також неприйнятно писати смс шефу, щоб взяти відгул або повідомити про звільнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, комунікація, смс, спілкування, гаджети, виховання дітей, підлітки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дитяча самооцінка і самолюбство - дуже тонкі поняття в психології дітей. Часом, пояснюючи щось дитині, ми зачіпаємо її і ображаємо неповагою. Психолог

Як пояснити дитині фразу "не можна"

Дитина | 10:00, 18.06.2018

Дитяча самооцінка і самолюбство - дуже тонкі поняття в психології дітей. Часом, пояснюючи щось дитині, ми зачіпаємо її і ображаємо неповагою. Психолог розповідає, як при вихованні дітей не зачепити їх своєю відмовою.

Школьный рюкзак ребенка, чаще всего становится тяжелым рабочим предметом в школьный период. Рюкзак будет использоваться по будним дням. 5 дней в недел

Критерии, как правильно выбрать школьный рюкзак

Дитина | 00:43, 17.06.2018

Школьный рюкзак ребенка, чаще всего становится тяжелым рабочим предметом в школьный период. Рюкзак будет использоваться по будним дням. 5 дней в неделю носить тяжелые учебники - это, конечно, утомляет ученика, кроме того, может нанести болевых ощущен

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

За які речі не варто мамі дорікати собі?

Мама | 15:30, 15.06.2018

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Як перестати жертвувати собою заради дітей?

Сімейні справи | 14:00, 15.06.2018

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Настало літо, дитина хоче відпочити після навчальних місяців в школі, але непотрібно забувати, що читати варто і влітку. Також ці способи підходять дл

10 способів, як заохотити дитину до читання

Дитина | 12:30, 15.06.2018

Настало літо, дитина хоче відпочити після навчальних місяців в школі, але непотрібно забувати, що читати варто і влітку. Також ці способи підходять для діток, які тільки починають читати.

Окуляри потрібні для захисту і здоров'я очей, але чи можна їх носити дітям - читайте далі.

Чи можна дітям носити сонцезахисні окуляри?

Дитина | 17:00, 14.06.2018

Окуляри потрібні для захисту і здоров'я очей, але чи можна їх носити дітям - читайте далі.

Порічки - це прямостояча кущова рослина з родини аґрусових, яка багата на різні вітаміни.

Чим корисні порічки, і чи можна їх давати дітям?

Я вагітна | 14:00, 14.06.2018

Порічки - це прямостояча кущова рослина з родини аґрусових, яка багата на різні вітаміни.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: