Дихальна гімнастика для дітей при бронхіті: вправи для одужання

Adoption
Date
  • 209 Переглядів
Крім ліків ефективно впоратися з бронхітом допоможуть спеціальні вправи з дихальної гімнастики.

2022_dih_gimnastika.jpg (45.58 Kb)

Лікарі давно помітили, що дихальна гімнастика допомагає швидше одужувати і справлятися з багатьма недугами. Існують спеціальні вправи, які важливо робити малюкові при бронхіті. Вправи прості, веселі, виконуйте їх разом з дитиною і малюк швидко піде на поправку. Кожну вправу потрібно виконувати 4-5 разів.

1. Ворона. Сидячи на стільці, маля піднімає руки вгору і робить вдих. Роблячи видих, опускає ручки вниз і вимовляє «кар-р-р».

2. Гуси. Сидячи на стільці, поклавши кисті рук на плечі, нахилитися вперед і на видиху сказати «га-а-а».

3. Жук. Сидячи на стільці, покласти ручки на пояс. На вдиху повернути корпус вправо і відвести праву руку якомога далі в бік і назад. На видиху повернутися в початкове положення, при цьому прожужати: «ж-ж-ж». Повторити в іншу сторону.

4. Лелека. Стоячи, ноги разом, руки підняті в сторони (крила лелеки). На вдиху одну ніжку зігнути в коліні і підняти. На видиху ручки і ніжки опустити, при цьому зашіпеть «ш-ш-ш».

5. Орел. Стоячи, ноги разом, руки опущені уздовж тулуба. Будемо махати руками-крилами на вдиху-видиху. На вдиху підняти руки вгору, на видиху опустити зі звуком «у-у-у».

У висновку дихальної гімнастики малюк може походити по кімнаті, вимахуючи руками-крильцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, дитяче здоров'я, гімнастика, як лікувати бронхіт, дихальні практики, гімнастика для дітей, дихальна гімнастика при бронхіті, дихальна гімнастика, видужуємо без ліків, бронхіт у дитини, захворювання дихальної системи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Дитина | 08:00, 05.12.2021

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

Помилки у вихованні дітей, яких найчастіше припускаються мачухи і прийомні батьки

Дитина | 07:00, 05.12.2021

"Бути прийомними батьками схоже на балансування на дроті у цирку: один невірний рух і на вас чекає падіння", — вважає американський доктор психології Рамані Дурвасула. "Це тонка матерія — спілкування і взаєморозуміння, яке змішані родини отримують у

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким.

Лайфхаки для зимового взуття, щоб не ковзати та не падати

Консультації | 00:30, 05.12.2021

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким. Ми пропонуємо сам прості, але досить ефективні лайфхаки для зимового взуття, аби не падати та вбере

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довги

Чому діти штовхаються в утробі матері?

Дитина | 17:00, 04.12.2021

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей.

Батьки, які курять, значно знижують шанси сина стати батьком

Здоров'я | 14:00, 04.12.2021

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей. І їхні результати дуже вражаючі.

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашо

Секрети щастя, які варто запозичити у дітей

Дитина | 10:00, 04.12.2021

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашому матеріалі.

Все частіше у дітей молодшого віку можна зустріти таку недугу як вальгусна деформація стопи. Що це за захворювання, чи лікується воно і як полегшити с

Вальгусна деформація стопи у дітей

Дитина | 08:30, 04.12.2021

Все частіше у дітей молодшого віку можна зустріти таку недугу як вальгусна деформація стопи. Що це за захворювання, чи лікується воно і як полегшити стан дискомфорту та болю у малюка?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: