Чим небезпечне підкидання дитини високо?

Adoption
Date
  • 270 Переглядів
Будь-яка діяльність, що вимагає надмірної сили, може призвести до травм дитини. Підкидання дитини високо в повітря створює кілька ризиків – від удару головою до ненавмисного падіння. Якщо ви все ще хочете грати з дитиною таким чином, набагато безпечніше обережно підкинути її, ніж підкинути високо в повітря.

4187_91760-r3l8t8d-650-1296503558_detki12.jpg (38. Kb)

Розтягнення шиї
Хоча контроль над головою зазвичай розвивається приблизно в 4 місяці, найбезпечніше почекати, поки дитині виповниться принаймні 6 місяців, якщо ви вирішите пограти з нею, підкинувши її в повітря. До 6 місяців м’язи шиї малюка зміцніють. Підкидання дитини високо в повітря у віці до 6 місяців може призвести до розтягнення шиї дитини, яка не може належним чином підтримувати власну голову. Навіть після 6 місяців ви повинні спокійно бути уважними у іграх з малюком.

Падіння
Підкидаючи дитину високо в повітря, вона залишає вашу хватку. Можливо, ви не зможете її зловити, і вона може впасти на землю. Короткі падіння можуть призвести до таких станів, як переломи черепа або епідуральні гематоми – кровотеча між внутрішньою частиною черепа та твердою шкірою, що оточує мозок. Крім того, якщо дитина впаде на надзвичайно тверду поверхню або зазнає тривалого падіння, травми можуть бути серйознішими.

Синдром похитнутого малюка
Такі дії, як підкидання дитини в повітря, біг підтюпцем з дитиною в рюкзаку, розгойдування дитини на дитячих гойдалках або підстрибування дитини вгору-вниз на колінах дорослого не є причинами захворювання. Синдром похитнутої дитини виникає, коли дитину сильно трясуть і її голова неодноразово хитається вперед-назад, спричиняючи травму кісток, мозку чи очей.

Безпека під час гри
Найкраще підтримувати голову і шию малюка під час гри з ним. Гра, яка штовхає голову вашої дитини на шию, може призвести до напруги шиї. Якщо гра досить груба, можуть виникнути більш серйозні травми. Підняти дитину в повітря, не відпускаючи її, — безпечніше, ніж підкидати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, підкидання в повітря, високо, призвести, місяці, падіння, травми, голова, підкидання, небезпека


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: