Чи може закладеність грудної клітки спричинити втрату голосу у дитини?

Adoption
Date
  • 90 Переглядів
Можливо, ваша дитина ще не вміє говорити, але як її батьки, ви експерт у тому, як звучить її голос.

Якщо її крики та голос починають звучати напружено та хрипко, а ви чуєте булькання та вологість у грудях, не зволікайте, викликайте педіатра.

0030_o_1fosji5gkrfa1lg9a7n10r1b9c7i_1.jpg (19.77 Kb)

Причини
Кілька подразників можуть викликати закладеність грудей у ​​немовляти.

За словами педіатрів, немовлята часто відчувають закладеність грудної клітки внаслідок зригування молока та слини, що надходять у стравохід. Цілком можливо, що ця рідина потрапить у голосову коробку вашої дитини, що призведе до того, що її голосові зв’язки закриються для захисту. Круп є ще одним можливим винуватцем.

Ця вірусна інфекція може призвести до того, що голос і плач вашої дитини стануть хрипкими та хрипкими. Іноді, але не завжди, це супроводжується закладеністю грудей.

Іншою можливою причиною є звичайна застуда, яка часто викликає закладеність грудей. Застуда сама по собі зазвичай не впливає на голос вашої дитини, але якщо вона часто плаче від дискомфорту, у неї можуть бути роздратовані голосові зв’язки.

Лікування
Лікування закладеності у дитини залежить від причини.

Якщо проблема починається відразу після того, як вона їсть, і вона здається здоровою, відригування та утримання її у вертикальному положенні можуть допомогти їй почуватися комфортно, доки молоко, що зригується, знову не зменшиться. Якщо ваш лікар відчує, що у немовляти круп або звичайна застуда, він може порекомендувати просто встановити в її кімнаті випарник і дати їй ібупрофен, знеболювальний засіб.

Для лікування крупу він також може ввести ліки для зменшення набряку дихальних шляхів. Коли інші груди очищаються, її голос має повернутися до нормального.

Профілактика
Оскільки імунна система вашої дитини дуже слабка, ви не можете захистити її від усіх хвороб. Кілька простих заходів можуть зберегти її здоров'я, наскільки це можливо.

Запобігайте регургітації та рефлюксу, годуючи дитину невеликими порціями за раз, щоб її шлунок не переповнювався. Також може допомогти тримати її у вертикальному положенні під час їжі.

Запобігайте крупу та застуді, тримайте дитину подалі від хворих і завжди мийте руки з антибактеріальним милом і гарячою водою, перш ніж торкатися до неї. Мийте її дитячий стілець, пустушки та іграшки гарячою мильною водою принаймні раз на день.

Ускладнення
Уважно спостерігайте за своєю дитиною, коли у неї закладеність грудей, оскільки це може спричинити проблеми з диханням. Якщо вона регулярно відчуває рефлюкс, відведіть її до педіатра на огляд.

Зателефонуйте педіатру, якщо її симптоми застуди чи крупу не покращуються після кількох днів домашнього лікування, якщо їй важко ковтати або вона виглядає дратівливою. Вимірюйте її температуру ректально кілька разів на день; якщо вона піднімається вище 38 градусів, викликайте лікаря. Якщо здається, що їй важко дихати, або її губи чи шкіра починають синіти, негайно викликайте швидку медичну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: закладеність, грудної клітки, спричинити, втраау голосу у дитини, голос, дитина, причини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку більш сприйнятливі до вірусних інфекцій та частіше хворіють на гострі респіраторні захворювання. Якщо дит

Чи є нежить протипоказанням для відвідування садочка чи школи? Пояснює МОЗ

Дитина | 08:00, 04.02.2023

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку більш сприйнятливі до вірусних інфекцій та частіше хворіють на гострі респіраторні захворювання. Якщо дитина вакцинована відповідно до календаря профілактичних щеплень і навіть має додаткові щеплення, вона

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці,

Чому діти скаржаться на біль в ногах?

Дитина | 12:00, 03.02.2023

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці, литці). Явище виникає саме в стані спокою малюка, і попередньо дитина могла довго гуляти.

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе ї

Поради щодо фізичної активності для дітей 5-11 років

Дитина | 00:30, 02.02.2023

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе їм бути здоровими!

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди оде

Заходи, які ви можете зробити після сексуального насильства

Консультації | 23:00, 01.02.2023

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди одержувача.

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Найпопулярніші страхи дітей

Дитина | 12:00, 01.02.2023

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є ч

Сон з батьками: це добре чи погано?

Сімейні справи | 10:00, 01.02.2023

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є чимало аргументів за і проти сну малечі разом із батьками. Кожній сім’ї варто вибрати для себе пріори

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати

Що можна їсти дитині, якщо в неї діарея?

Дитина | 08:00, 01.02.2023

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати маленьким дітям у період хвороби новий вид їжі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: