Те, що ви говорите в першу хвилину після щеплення, може бути ключовим у зменшенні страждань дитини

Adoption
Date
  • 279 Переглядів
Нове дослідження болю показує, що те, що ви говорите в першу хвилину після вакцинації, може бути ключовим у зменшенні дистресу дитини.

3207_vakczynacziya-ditej.png (386.01 Kb)


«Ми виявили, що в першу хвилину після введення голки, чим більше батьків говорили твердження, що сприяють справлятися з проблемою, як-от «ти можеш зробити це» і «все скоро закінчиться», або намагалися відвернути їх розмовами про щось інше, тим більше страждали діти. Це нас справді здивувало", - сказала Ребекка Піллай Рідделл, старший автор, професор кафедри психології факультету охорони здоров'я та директор лабораторії OUCH Йоркського університету. «Однак ми виявили, що протягом другої хвилини після вакцинації, коли дитина була спокійнішою, ті самі твердження, що сприяли справлятися з проблемою, призвели до того, що вона заспокоїлася швидше. З іншого боку, твердження, що сприяли стражданню, такі як критика дитини або її заспокоєння вони були в порядку, не мали стосунку до дитячого дистресу протягом першої хвилини, а через хвилину-другу, коментарі, що пропагували дистрес, були сильним прогнозом більшого дистресу у дітей. Ми також показали дітям дошкільного віку, що чим сильніше вони переживали до уколу, тим сильніше вони переживали після уколу — як ефект доміно від попереднього болю».

«Попередні дослідження показали, що переважна більшість дітей дошкільного віку заспокоюються протягом двох хвилин після щеплення, однак приблизно 25 відсотків дітей цього не зробили. Ми хотіли визначити, що батьки говорили до або під час щеплення, що могло призвести до ці діти відчувають страждання під час і після вакцинації», – сказала Ілана Шифф, перший автор і студент магістра в лабораторії Піллай Рідделл.

Ґрунтуючись на своїх висновках, дослідники рекомендують, щоб у першу хвилину після вакцинації батьки не починали заохочувати впоратися відразу, а радше заспокоювали їх, використовуючи фізичні стратегії, такі як обійми, обійми або тримання за руки. Це слід робити замість того, щоб намагатися дати дитині словесні вказівки щодо того, як впоратися, коли вона переживає пік стресу. Піллай Рідделл каже, що коли діти подолають ту першу хвилину сильного стресу, вони вважають, що діти можуть отримати більше користі від тверджень батьків, які сприяють справлянню. Отримані дані також дають змогу медичним працівникам і особам, які доглядають за ними, зрозуміти, як підтримувати дітей під час призначення щеплень.

Дослідники кажуть, що оскільки діти дошкільного віку демонструють попередній «ефект доміно» від болю, медичним працівникам важливо намагатися вакцинувати спокійних дошкільнят. Регулярне застосування технік, які дозволяють підходити до дитини, не турбуючи її перед введенням голки (наприклад, дозволяючи дитині залишатися поруч з батьками під час перегляду відео на смартфоні як відволікання), допоможе мінімізувати «ефект доміно» висновки свідчать. Крім того, для обох груп підтримка опікунів, щоб уникнути поведінки, що викликає дистрес, до та під час вакцинації буде критичною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: після вакцинації, мама, сайт для мам, дитина, вакцинація, дистрес, щеплення, заспокоєння дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: