Дитина не бере груди: альтернативні методи догодовування

Adoption
Date
  • 143 Переглядів
Правильне годування груддю є важливою складовою здорового розвитку малюка. Однак іноді бувають ситуації, коли дитина не приймає груди, і це може створити хвилюючі моменти для батьків. Незалежно від причин, що призводять до цього, важливо забезпечити дитину належним харчуванням. Ось деякі альтернативні методи догодовування, які можуть допомогти в таких ситуаціях.

05_dogodovuvannya-shpryczom-bez-golky.jpg (19.22 Kb)


Помпа для молока: Якщо дитина не бере груди через тимчасові труднощі, вам може допомогти спеціальна помпа (молоковідсмоктувач). Використовуючи електричну або ручну помпу, ви можете зберігати материнське молоко і давати його дитині за допомогою пляшки або ложки.

Шприц: Деякі діти можуть відмовлятися брати груди через технічні аспекти. Використання шприца без голки може полегшити прийом грудного молока.

Донорське молоко: Якщо дитина не приймає груди через проблеми з матір'ю, то можна розглянути можливість використання донорського молока від інших матерів, яке може бути доступним в грудних банках.

Сумішове годування: У деяких випадках лікарі можуть рекомендувати годування сумішшю, коли дитина одержує і грудне молоко, і спеціальну суміш. Це може бути тимчасовим рішенням для забезпечення правильного харчування дитини.

Лактаційна консультурація: Важливо звернутися до лактаційного консультанта або лікаря, якщо дитина не бере груди. Вони зможуть надати професійну допомогу, встановити причини проблеми та розробити індивідуальний план для успішного годування груддю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Дитина не бере груди, годування, пляшка, суміш


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: