Чим небезпечна вітрянка для дітей?

Adoption
Date
  • 5903 Переглядів
7877_0.jpgОдним із найпоширеніших захворювань, що зустрічаються у дітей, є вітрянка. Хворіють на вітрянку тільки один раз, після цього в людини виробляється довічний імунітет, причому, у дітей це захворювання протікає набагато легше, ніж у дорослих людей.

Вітрянка передається повітряно-крапельним шляхом. Вітрянка часто виникає у дітей, які відвідують дитячі дошкільні та освітні установи. Найчастіше вітрянка зустрічається у дітей молодших 10-12 років. Лікування вітрянки у дітей завжди здійснюється в карантинних умовах. цікавим є той факт, що у багатьох європейських країнах дитину, заражену цим захворюванням, не обмежують у спілкуванні зі своїми однолітками, оскільки лікарі стверджують, що краще перехворіти вітрянкою в ранньому віці, тоді лікування буде проходити простіше і не виникне ускладнень.

Читайте також про синдром Пендреда.

Наслідки вітрянки у дітей - це рубці, що залишилися на місці пухирців. Таке часто трапляється у тих дітей, та й дорослих, у яких протягом лікування вітрянки спостерігалося нагноєння, запалення пухирців. Дуже важкі ускладнення зустрічаються досить рідко. До них відноситься запалення головного мозку - енцефаломієліт. Особливо небезпечною є вроджена вітрянка. Уникнути вітрянки під час вагітності можна, якщо вчасно зробити щеплення. Щеплення роблять тим людям, які ніколи не хворіли раніше на вітрянку. Визначити це можна за спеціальним аналізом крові. До речі, якщо дитина спілку з хворим вітрянкою, то є всі шанси не допустити розвитку вітрянки у вашої дитини, якщо вчасно зробити щеплення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, вітрянка, дитина, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: