Хронічні хвороби та підготовка до зачаття

Adoption
Date
  • 269 Переглядів
Багато людей, які планують мати дитину, зіткнулися з питаннями: як впливають хвронічні хвороби на можливість зачаття і як підготуватись до зачаття при хронічних захворюваннях?

3659_reproduction.jpg (29.26 Kb)


Сьогодні ми розглянемо, які хвороби можуть вплинути на зачаття та як бути підготовленими, якщо ви стикаєтеся з хронічними хворобами.

Хронічні хвороби та їх вплив на зачаття

Деякі хронічні захворювання можуть вплинути на можливість зачаття, наприклад цукровий діабет, гіпотиреоз, гіпертиреоз. У багатьох випадках правильне лікування може покращити шанси на зачаття та успішну вагітність.

Цукровий діабет: У людей з цукровим діабетом може бути складно зачати дитину, високий рівень цукру в крові може пошкодити яйцеклітини та сперматозоїди. Крім того, цукровий діабет може призвести до проблеми зі здоров'ям матки та плоду під час цієї хвороби. Однак доримання правильного харчування та лікування діабету може допомогти зменшити ці ризики та підвищити шанси на успішну вагітність.

Гіпотиреоз та гіпертиреоз: Гіпотиреоз - це стан, при якому щитоподібна залоза не виробляє достатньо гормонів. Гіпертиреоз, навпаки, є станом, при якому щитоподібна залоза виробляє занадто багато гормонів. Обидва ці стани можуть впливати на рівень гормонів, що регулюють зачаття та вагітність.

Загальні поради

1. Зверніться до лікаря. Якщо у вас є хронічні хвороби, перш за все, вам необхідно звернутися до лікаря для консультації. Лікар може провести огляд, оцінити ваш стан здоров'я та ризики і дати поради щодо підготовки до зачаття.

2. Слідкуйте за своїм здоров'ям. Хороший спосіб підготуватися до вагітності - це слідкувати за своїм здоров'ям. Дотримуйтеся здорового способу життя, займайтеся фізичними вправами та дотримуйтеся збалансованої дієти. Це може допомогти зменшити ризик виникнення захворювання під час вагітності.

3. Перевірте ліки. Якщо ви використовуєте ліки на постійній основі, зверніться до лікаря, щоб перевірити, чи можна продовжувати прийом ліків під час вагітності або чи необхідно змінити дозу або ліки.

4. Підготуйтеся до можливих ускладнень. Деякі деякі хвороби можуть загостритись під час вагітності. Саме тому варто обговорити це з вашим лікарем для можливості безпечної підтримки вагітності та зменшення проявів хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Хронічні хвороби, підготовка до зачаття, зачаття, гіпотиреоз, діабет, тиск, вагітність, мама, тато, плануємо дитину


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

А ви колись чули про цю хворобу?

Що дівчаткам та жінкам варто знати про бартолініт

Хвороби | 16:07, 19.02.2024

А ви колись чули про цю хворобу?

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують

Депресія під час вагітності сприяє розвитку аутизму у новонароджених дітей

Я вагітна | 07:40, 19.02.2024

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують ризик розвитку аутизму у своїх майбутніх дітей.

Всі ми більше чи менше ним хворіли.

Грип наступає. Як вберегти від нього свою сім'ю

Хвороби | 21:00, 18.02.2024

Всі ми більше чи менше ним хворіли.

Ця хвороба називається гідраденіт.

Подразнення потових залоз. Що треба з цим робити

Хвороби | 17:00, 18.02.2024

Ця хвороба називається гідраденіт.

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайви

Якщо ви побачили у дитини ці симптоми, негайно ведіть її до офтальмолога

Хвороби | 11:20, 18.02.2024

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайвий раз зводити малюка до лікаря.

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.

Так, він буває не лише у тварин.

Чому в дітей буває лишай та що з цим робити

Хвороби | 17:00, 17.02.2024

Так, він буває не лише у тварин.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: