Іграшки, які не слід купувати малечі

Adoption
Date
  • 2712 Переглядів
Розвиток багатого емоційного світу дитини неможливо уявити без існування в ньому іграшок. Саме вони служать тим середовищем, яка дозволяє висловлювати свої почуття, досліджувати навколишній світ, вчать спілкуватися з іншими і пізнавати себе. Та через те, що батьки часто безвідповідально підходять для вибору іграшок для своїх дітей, малята піддаються великому ризику емоційних потрясінь й нервових захворювань.

Нині є дуже велика кількість шкідливих іграшок. Наприклад, шалено дорога лялька-немовля. Вона реагує на рух живої істоти і починає плакати, вимагаючи, щоб її «годували», «поїли», «заколисували». Такий собі людиноподібний тамагочі. Про шкоду цих іграшок психологи вже неодноразово говорили.

Ідея цієї іграшки хороша - виховати майбутню маму. Та такі благі наміри, за статистикою, викликають невроз як у дітей, так і в батьків, оскільки ця лялька постійно реагує на найменші рухи дитини, хоче, аби її "годували", "поїли", "заколисували".

Тепер на полицях магазинів ми не побачимо конструкторів, мозаїк, кубиків, абеток і тощо. Їх замінили «переможці вампірів», усілякі воїни, «борці з привидами».

Крім того, нині дуже популярні різноманітні електронні іграшки. Роберта Голінкоф, керівник проекту Дитячого Мовного Розвитку в університеті Делавері зауважила, що, незважаючи на те, що електронні освітні іграшки сприяють розвитку розумових здібностей дітей, їхній перевазі порівняно однолітками, психологи, які займаються питаннями розвитку дітей, знають, що насправді це не так.

Виробники, які створюють такі іграшки, просто використовують страх батьків, що їхні діти виростуть не надто успішними. Насправді ж, страждають діти. Бо новомодні забавки здатні зробити їх жорстокими, виробити страх живого спілкування.

Тому, обираючи забавку для своєї дитини, будьте уважними, бо іноді недбалий вибір коштуватиме справді дорого!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: іграшки, шкідливість, діти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку ф

3 прекрасні сімейні фільми, які замінять дітям мультики

Сімейні фільми | 06:20, 12.04.2024

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку фільмів, які точно зацікавлять ваших дітей.

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили

Топ-3 українські мультфільми для дітей різного віку

Сімейні фільми | 09:30, 11.04.2024

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили виправити цю ситуацію і запропонувати добірку, яка зацікавить дітей різного віку.

Найкраще починати дитині їздити на велосипеді, коли вона буде усвідомлювати і розуміти - що саме від неї хочуть. Такий період, як правило, починається

Як навчити дитину їздити на велосипеді?

Дитина | 11:20, 05.04.2024

Найкраще починати дитині їздити на велосипеді, коли вона буде усвідомлювати і розуміти - що саме від неї хочуть. Такий період, як правило, починається у дітей від 4-6 років. Раніше цього віку, вчити дитину їздити на велосипеді - просто не має сенсу.

Декілька років тому навіть не виникало питання: чи потрібен телефон дитині. Колись діти знаходили один одного без мобільних і весело проводили час. Ал

Чи необхідний мобільний телефон дитині?

Дитина | 09:30, 05.04.2024

Декілька років тому навіть не виникало питання: чи потрібен телефон дитині. Колись діти знаходили один одного без мобільних і весело проводили час. Але зараз це актуальне питання.

Діти, які мають занадто багато іграшок, легше відволікаються та не використовують якісно час, проведений за грою.

Велика кількість іграшок вдома погано впливає на дітей, – дослідження

Дитина | 12:10, 04.04.2024

Діти, які мають занадто багато іграшок, легше відволікаються та не використовують якісно час, проведений за грою.

Малюк завжди повинен бути чимось зайнятий. А якщо нічого не робить, і не знає, чим йому зайнятися, то батьки повинні запропонувати будь-яку захоплювал

5 правил, як виростити успішного малюка

Розвиток дитини | 10:30, 03.04.2024

Малюк завжди повинен бути чимось зайнятий. А якщо нічого не робить, і не знає, чим йому зайнятися, то батьки повинні запропонувати будь-яку захоплювальну справу, щоб тільки не нудьгував.

Як стверджують фахівці, не так важливий рівень інтелекту батьків, їх дохід, як загальне проведення часу. Правда, з'ясувалося і те, що освіта мам, знач

Чим більше приділяєте уваги дитині, тим успішнішою вона буде - дослідження

Дитина | 09:30, 03.04.2024

Як стверджують фахівці, не так важливий рівень інтелекту батьків, їх дохід, як загальне проведення часу. Правда, з'ясувалося і те, що освіта мам, значно більше впливає на чадо, ніж татів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: