4 продукти та інгредієнти, пов’язані з раком

Adoption
Date
  • 192 Переглядів
Існує так багато суперечливої інформації про харчування та його вплив на наше здоров’я, особливо коли йдеться про такі захворювання, як рак. Важко знати, з якими продуктами слід бути обережними, а яких варто їсти більше.

1738_shutterstock_1137851177-870x522.jpg (.69 Kb)

Коли справа доходить до харчових продуктів і складних захворювань, таких як рак, немає остаточних доказів того, що будь-яка їжа безпосередньо викликає або запобігає раку. Тим не менш, деякі продукти пов’язані з вищим ризиком певних видів раку, тоді як інші пов’язані з меншим ризиком.

Ми розгадали докази щодо чотирьох продуктів, пов’язаних із раком, і про те, наскільки вам насправді варто хвилюватися.

1. Оброблене м'ясо
Ви, мабуть, уже знаєте, що оброблена їжа не є найпоживнішою, особливо коли йдеться про м’ясо. Дієтологи та лікарі довго сперечалися, які види м’яса слід залишити у своєму раціоні, а потім є ті, хто каже, що його потрібно повністю виключити.

Ось низька кількість червоного м’яса порівняно з обробленим м’ясом. Дослідники не виявили зв’язку між необробленим червоним м’ясом і загальною смертністю (включно зі смертями, пов’язаними з раком), але вони знайшли зв’язок між загальною смертністю та обробленим м’ясом в огляді за січень 2019 року в European Journal of Epidemiology.

Попередні дослідження пов’язували оброблене м’ясо та рак, а нинішні дослідження показують, що в цьому може бути винен нітрит. Ця сполука, яка додається під час обробки, була пов’язана з вищим ризиком розвитку колоректального раку в огляді за листопад 2019 року в Nutrients.

За даними Національного інституту раку, оброблене м’ясо та червоне м’ясо також часто готують на високому вогні, наприклад, на грилі, що може виробляти сполуки, що викликають рак, тому, ймовірно, доцільно обмежити кількість обробленого м’яса. ваша дієта.

Оброблене м’ясо – це такі продукти, як:

Хот-доги.
Бекон.
М'ясні консерви.
М'ясні гастрономи.

Приклади необробленого червоного м’яса:

Свіжий яловичий фарш.
Нежирна яловича вирізка.

2. Доданий цукор
Деякі дослідження пов’язують велику кількість доданого цукру з раком. Наприклад, у дослідженні BMJ від липня 2019 року вживання підсолоджених напоїв було пов’язано з вищим загальним ризиком раку.

Надлишок доданого цукру пов’язаний із збільшенням ваги, а не просто збільшенням ваги: зокрема, це пов’язано з центральним ожирінням або жиром на животі. За даними Центру доктора медичних наук Андерсона, додавання цукру може призвести до зайвих кілограмів навколо середини тіла, а більша талія підвищує ризик розвитку раку.

Проте це не обов’язково означає, що доданий цукор точно призводить до раку. Швидше, це може сприяти іншим факторам, які збільшують ваш ризик. Тому найкраще дотримуватися поточних рекомендацій Американської кардіологічної асоціації щодо вживання не більше 6 чайних ложок доданого цукру на день для людей, яким при народженні присвоєно жіночу приналежність, і не більше 9 чайних ложок на день для людей, яких при народженні віднесено до чоловічої статі.

Ймовірно, вам не потрібно скорочувати споживання природного цукру, який міститься у фруктах або молочних продуктах. Додані цукри – це ті, що додаються в їжу під час обробки.

Ось деякі популярні продукти з додаванням цукру:

Приправи.
Печиво.
Цукерки.
Напої з цукром (газована вода, сік).
Їжа на винос.

3. Алкоголь
Рекомендації щодо алкоголю можуть змусити вас спантеличитися, чи варто вам вживати чи ні. Незважаючи на те, що червоне вино пов’язують із зниженням рівня певних факторів ризику серцево-судинних захворювань, вживання великої кількості алкоголю пов’язане з багатьма типами раку, включаючи рак голови та шиї, молочної залози, стравоходу, печінки та колоректального раку.

Може бути особливо важливо менше пити (або утримуватися), якщо ви переживаєте або маєте високий ризик розвитку раку молочної залози. За даними Університету , вживання більше ніж одного алкогольного напою пов’язано з підвищеним ризиком раку молочної залози, і ризик зростає ще більше, чим більше ви п’єте.

Згідно з даними Національного інституту зловживання алкоголем, надмірне вживання алкоголю може перешкоджати здатності організму засвоювати важливі антиоксиданти, такі як вітаміни A, C і D. Люди, які вживають багато алкоголю, можуть також частіше їсти менше фруктів, овочів і цільного зерна, що пов’язано з меншим ризиком захворювання.

Якщо ви знаєте, що у вас підвищений ризик раку молочної залози, краще взагалі утриматися.

4. Червоний барвник 40
Одним із найбільш обговорюваних потенційних канцерогенів є червоний барвник 40, який використовується для фарбування їжі. Згідно з Національною токсикологічною програмою Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб США, один із компонентів червоного барвника 40, п-крезидин, вважається канцерогеном для людини.

Усі дослідження червоного барвника 40 проводилися на тваринах, і досі немає доказів того, що він викликає рак у людей. Жодне поточне дослідження не пов’язує червоний барвник 40 із раком будь-якого типу. Але деякі експерти рекомендують, якщо ви хочете бути обережними, почати перевіряти ваші списки інгредієнтів.

Ви можете знайти червоний барвник 40 у багатьох продуктах штучного червоного кольору, включаючи деякі:

Цукерки.
Злаки.
Йогурти.
Закуски з желатину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, дієта, алкоголь, вживання, ризик, пов’язано, залози, молочна залоза, рак, з даними, продукти, барвники, червоний, жирні продукти, цукор


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Місячні цикли – це природний біологічний процес у жінок. На нього часто можуть впливати різні методи контрацепції.

Як різні методи контрацепції можуть повпливати на місячні?

Консультації | 19:00, 13.09.2023

Місячні цикли – це природний біологічний процес у жінок. На нього часто можуть впливати різні методи контрацепції.

Оливкова олія відома своїми корисними властивостями і використовується в багатьох кухнях по всьому світу. Вона має низку переваг для здоров'я, але є п

Чому не можна смажити на оливковій олії?

Консультації | 09:00, 13.09.2023

Оливкова олія відома своїми корисними властивостями і використовується в багатьох кухнях по всьому світу. Вона має низку переваг для здоров'я, але є певні обмеження щодо її використання, зокрема при смаженні.

Дитяча безпека завжди є пріоритетом для батьків, але іноді діти можуть надто швидко діяти і створювати небезпеку для себе. Однією з таких ситуацій мож

Дитина випила миючий засіб: що робити?

Дитина | 01:30, 13.09.2023

Дитяча безпека завжди є пріоритетом для батьків, але іноді діти можуть надто швидко діяти і створювати небезпеку для себе. Однією з таких ситуацій може бути випадок, коли дитина вип'є мийний засіб. Це дуже тривожна ситуація, і важливо знати, як відре

Кашель у дітей є досить поширеним явищем і може бути спричинений різними факторами, включаючи вірусні або бактеріальні інфекції, алергії, а також хрон

Чи можна приймати дітям молодшого віку сиропи від кашлю для розрідження мокротиння?

Дитина | 19:00, 12.09.2023

Кашель у дітей є досить поширеним явищем і може бути спричинений різними факторами, включаючи вірусні або бактеріальні інфекції, алергії, а також хронічні захворювання легенів. Кашель може бути сухим або слизовим, і у деяких випадках лікарі рекоменду

Фізична активність та спорт відіграють важливу роль у здоровому розвитку дітей. Вони сприяють фізичному, емоційному та соціальному розвитку маленьких

Чи може дитина із хронічними захворюваннями займатись спортом?

Дитина | 08:30, 12.09.2023

Фізична активність та спорт відіграють важливу роль у здоровому розвитку дітей. Вони сприяють фізичному, емоційному та соціальному розвитку маленьких спортсменів. Проте, чи можуть діти із хронічними захворюваннями також займатись спортом? Відповідь н

Виховання дітей включає в себе багато аспектів, і одним з них є відповідальність за домашніх тварин. Питання про те, з якого віку дітям можна дозволит

З якого віку дітям можна заводити домашніх тварин?

Дитина | 00:30, 12.09.2023

Виховання дітей включає в себе багато аспектів, і одним з них є відповідальність за домашніх тварин. Питання про те, з якого віку дітям можна дозволити заводити собі домашню тварину, є важливим і потребує обдумування.

Зв'язок між магнієм та передменструальним синдромом (ПМС) вже давно вивчається в наукових дослідженнях. ПМС - це стан, який відзначається фізичними та

Чи допомагає магній при ПМС

Здоров'я | 21:00, 11.09.2023

Зв'язок між магнієм та передменструальним синдромом (ПМС) вже давно вивчається в наукових дослідженнях. ПМС - це стан, який відзначається фізичними та емоційними симптомами, які зазвичай виникають за кілька днів до початку менструації та зникають піс

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: