«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Adoption
Date
  • 128 Переглядів
Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинстві суворо виховували, рідко були безробітними. Крім того, вони рідше народжують дітей і заводять сім’ї в занадто юному віці.

9847_4.jpg (37.74 Kb)


Матері, які самі старанно вчилися, частіше інвестують в освіту дітей. Одне з їхніх головних завдань – вселити дитині бажання вступити до інституту. І вони розуміють, заради чого це робиться.

До того ж відносно суворе виховання вчить дитину не повторювати помилок, зроблених батьками, правильно оцінювати наслідки вжитих заходів і бути відповідальною за свої рішення, слова і вчинки. Впізнали в описі себе і маму? Саме час сказати їй спасибі за те, чого вона вас навчила.

Ви домоглися багато чого в тому числі й завдяки випадкам, коли мати «пов’язувала вас по руках і ногах», забороняючи йти на дискотеки або гуляти допізна. Її строгість дратуюча принциповість в деяких ситуаціях зробили з вас сильну, незалежну і впевнену в собі жінку. Щеплені цінності, що здавалися в дитинстві суворими та старомодними, можуть досі допомагати вам, хоча ви й не завжди це усвідомлюєте.

Тому постарайтеся не критикувати матір за те, що вона, як вам здається, робила щось не так. Так, вам було непросто, і це варто визнати. Однак у цієї «медалі» є і друга сторона: потурання точно не зробило б вас такою сильною людиною, якою ви стали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, дитина, навчання, успішність дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції у батьків можуть призвести до хвороб?

Психологія | 02:00, 26.11.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в

Як депресія мами може вплинути на інтелект дитини?

Мама | 19:56, 25.11.2023

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження ди

У якому віці найкраще народжувати дитину: несподівані цифри від науковців

Плануємо дитину | 12:00, 25.11.2023

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження дитини становить від 30 до 39 років.

Дієта, збагачена бобовими та жирною рибою, може допомогти

Як мамі відтермінувати менопаузу?

Мама | 00:30, 25.11.2023

Дієта, збагачена бобовими та жирною рибою, може допомогти "відтермінувати" менопаузу у жінок. Науковці переконані, що поїдання вишуканих вуглеводів, таких як макарони, може прискорити її початок.

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Як мамі впоратися з емоційним вигоранням?

Мама | 00:30, 24.11.2023

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: