5 способів мотивувати школяра вчитися краще

Adoption
Date
  • 633 Переглядів
У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого навчання, адже у віці 6-9 років відбувається черговий стрибок розвитку. Психіка дітей в буквальному сенсі цього слова жадає пізнавальної діяльності, в той час як інтерес до діяльності ігрової поступово відходить на другий план. У цей період найлегше підтримати властиву кожній дитині допитливість і направити її в потрібне русло. Причому основна роль в цій справі відводиться батькам, а не вчителю.

0368_1yuyu.jpg (63.38 Kb)


Мрійте
У вашого першокласника вже є мрія кимось стати? Прекрасно! Використовуйте це для мотивації: разом з дитиною складіть план знань, які знадобляться йому, щоб стати, наприклад, лікарем. Поясніть, що навчання допоможе домогтися поставлених цілей.

Читайте перед сном
Незважаючи на те, що день учня заповнений найрізноманітнішими справами, уроками і кружками, постарайтеся запланувати годину перед сном для читання «для душі». Нехай це будуть книги, цікаві самій дитині, ті, що допоможуть відпочити і розслабитися.

Знання замість оцінок
Цікавлячись у дитини, як пройшов черговий день в школі, питайте не про оцінки, а про те, що нового і цікавого школяр дізнався за цей день. Нехай розповість, що його здивувало і вразило. Переказуючи інформацію вам, дитина непомітно для себе закріплює її в своїй пам'яті і концентрується на позитивних емоціях.

Навчіть вчитися
Найчастіше через велику завантаженість вчителі не приділяють цьому аспекту належної уваги. Покажіть дитині, як організувати шкільне приладдя таким чином, щоб ними було легше і зручніше користуватися, як працювати з книгою. Розкажіть, як робили ви, коли самі вчилися в школі.

Будьте просто батьками
Не критикуйте, не оцінюйте і не порівнюйте дитину з іншими - з цим прекрасно впорається шкільний учитель. Роль батьків в нелегкому процесі адаптації в школі - допомагати і вислуховувати. В першу чергу, звертайте увагу на почуття дитини, не дозволяйте негативним емоціям, які неминуче будуть виникати, збиратися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Матусі в Інстаграм, які мають чим здивувати
Як виховати з сина чудового чоловіка?
Поради психологів: Як зрозуміти чоловіка


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчання, школа, уроки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Деякі дошкільнята люблять малювати і це виходить у них чудово, а інші можуть довго просити мамусю чи бабусю, щоб вони самі намалювали (а малюк потім п

Як навчити дитину малювати

Дитина | 14:04, 04.01.2019

Деякі дошкільнята люблять малювати і це виходить у них чудово, а інші можуть довго просити мамусю чи бабусю, щоб вони самі намалювали (а малюк потім починає здогадуватися, думати, що намальовано - квіти, тварини тощо) - це цілком нормально до певного

Все родители стремятся дать детям только самое лучшее, и как можно больше. Поэтому записывают их на все подряд кружки. К сожалению часто мы исходим из

Сколько кружков должен посещать ребенок

Дитина | 18:07, 30.12.2018

Все родители стремятся дать детям только самое лучшее, и как можно больше. Поэтому записывают их на все подряд кружки. К сожалению часто мы исходим из того что мы думаем будет хорошо для ребенка, а не из того что ему нравится. Удержать эту грань очен

Если вам интересно, как создаются открытки - то читайте наш материал, а за более подробной информацией переходите на сайт - printoffice moscow в Москв

Как печатаются открытки

Навчання | 17:05, 23.12.2018

Если вам интересно, как создаются открытки - то читайте наш материал, а за более подробной информацией переходите на сайт - printoffice moscow в Москве.

Ці вправи не варто давати першокласникам з несталим почерком, краще дочекатися, поки дитина почне писати нехай некрасиво, але швидко і впевнено.

Поганий почерк: Як навчити дитину гарно писати

Школярі | 10:00, 10.12.2018

Ці вправи не варто давати першокласникам з несталим почерком, краще дочекатися, поки дитина почне писати нехай некрасиво, але швидко і впевнено.

Многие родители задумываются, скорость ли чтения ребенка соответствует его возрасту. Видя трудности ребенка, особенно на уровне раннего школьного обра

Как научить ребенка быстро читать?

Дитина | 23:58, 07.12.2018

Многие родители задумываются, скорость ли чтения ребенка соответствует его возрасту. Видя трудности ребенка, особенно на уровне раннего школьного образования, некоторые родители начинают подозревать у своего малыша дислексию. Опыт показывает, что пос

З раннього дитинства потрібно розвивати пам'ять і слухову пам'ять, щоб малюк ріс без всіляких проблем здоров'я і міг порозумітися в середовищі.

Розвиток слухової пам'яті у дитини

Дитина | 17:00, 06.12.2018

З раннього дитинства потрібно розвивати пам'ять і слухову пам'ять, щоб малюк ріс без всіляких проблем здоров'я і міг порозумітися в середовищі.

Вчені розповіли, що чим раніше дитина йде в школу, тим більше зростає ризик отримати діагноз «гіперактивність».

Раннє навчання може призвести до гіперактивності

Школярі | 15:30, 04.12.2018

Вчені розповіли, що чим раніше дитина йде в школу, тим більше зростає ризик отримати діагноз «гіперактивність».

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: