Ходунки для немовляти: треба чи ні?

Adoption
Date
  • 2822 Переглядів
У наш час вже неможливо уявити собі життя мами без всяких пристосувань для дитини, які полегшують її життя. До таких пристосувань належать і ходунки. Вони дуже виручають мам, коли дитя починає пересуватись по квартирі самостійно, щоб навчити його ходити без допомоги рук батьків. Але у них, як і в будь-якого дитячого приладдя є свої переваги і недоліки.

6266_1.jpg (32.8 Kb)


Переваги ходунків:
1. Вони частенько допомагають молодим мамам, яким ні з ким залишити дитя, без проблем приготувати вечерю або прибрати в квартирі. Можна поставити в них дитя, яке буде саме себе розважати, а в цей час зайнятися корисними справами, попутно спостерігаючи за малям і розмовляючи з ним.

2. Діти дуже люблять ходунки, оскільки в них вони відчувають себе самостійнішими, адже таким чином можна легко добратися в будь-яку точку квартири.

3. Будучи в ходунках в положенні стоячи, дитя може отримати більше інформації про навколишній світ, ніж в положенні лежачи.

4. Ходунки допомагають дитині здійснювати різні дії, які вона не може зробити без них, – ходити, повертатися, нахилятися, дивитися в різні боки, присідати. Таким чином, всі її м’язи задіяні в роботі.

5. Діти в ходунках отримують купу позитивних емоцій і задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підтримувати чистоту у дитячій кімнаті

Мінуси ходунків:
1. Зазвичай діти, які користувалися ходунками, починають ходити помітно пізніше за своїх однолітків, що не користувалися ними. Це відбувається через те, що вони не прагнуть самостійно пересуватися, а ходять виключно в ходунках.

2. Якщо маляти надовго залишати в ходунках, то вони заподіюють шкоду його незміцнілому організму. А саме, відбувається викривлення ніжок і хребта.

3. Ходунки мають властивість зупинятися у вузьких дверних пройомах, чіпляючись за перешкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ходунки, дитина, немовля, новонароджений, ходулі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мікробіота кишківника новонародженого визначається компонентами грудного молока матері, однак після введення першого прикорму розвивається власна мікр

Перша їжа дитини визначає її імунітет на все життя: дослідження

Дитяче харчування | 08:20, 29.11.2023

Мікробіота кишківника новонародженого визначається компонентами грудного молока матері, однак після введення першого прикорму розвивається власна мікрофлора. Французькі вчені з Інституту Пастера виявили, що імунна відповідь формується при введенні в

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

За словами психотерапевтів, потрібно постійно пояснювати і демонструвати дітям, що батьки не намагаються їх судити, а хочуть допомогти

Які фрази не варто говорити вередливій дитині?

Виховання | 08:20, 25.11.2023

За словами психотерапевтів, потрібно постійно пояснювати і демонструвати дітям, що батьки не намагаються їх судити, а хочуть допомогти

Дослідження показують, що діти, які виховуються в сильній суворості, у підлітковому віці проявляють жорстокість і непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори

Виховання | 08:20, 24.11.2023

Дослідження показують, що діти, які виховуються в сильній суворості, у підлітковому віці проявляють жорстокість і непокору.

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: