Все про другу вагітність

Adoption
Date
  • 3883 Переглядів
Лікарі кажуть, що жінки, які народили діток з перервою менше, ніж два роки, частіше страждають від ускладнень вагітності (токсикоз, анемія, пізній гестоз), у них вищий ризик невиношування. До речі, маляті в такому випадку теж доведеться нелегко: вітамінів і харчування йому може не вистачати, і народиться малюк з малою вагою.

6001_vtoraya-beremennost-i-rody-osobennosti.jpg (25.21 Kb)

Якщо перерва між пологами надто маленька:

1. Приховувати другу вагітність складніше

М'язи і зв'язки, вже одного разу розтягнувшись, втрачають свою еластичність, і їм складніше підтримувати зростаючу матку. Тому бандаж рекомендується носити вже з четвертого місяця вагітності.

2. Цього разу живіт перед пологами може взагалі не опуститися

Ставлення жінки до нової вагітності може бути різним. Діють тут два фактори - психологічний і біологічний. Зачаття, вагітність і пологи підкоряються деякій закономірності.

Якщо минулого разу була загроза викидня, то при всіх наступних вагітностях саме в цьому терміні загроза буде найвищою. Ранній токсикоз теж повториться знову. Підйом чуттєвості чи відраза до інтимного життя, якщо такі були раніше, будуть супроводжувати кожну нову вагітність. Правда, пологи будуть протікати легше, тому що м'язи вже будуть знати, що робити.

Велика перерва між пологами

1. Організм просто забуває, що означає виношувати дитину

Просто у мами можуть "повилазити" проблеми зі здоров'ям, що може відбитися на вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як критика батьків впливає на дитину: думка психолога

2. Малюк почне раніше ворушитися

Майбутня матуся, яка чекає первістка, відчує рух дитини на пару тижнів пізніше, ніж та, яка чекає вже другу крихітку. У середньому щасливі матусі в очікуванні першого малюка помічають поштовхи на 18-19 тижні вагітності, а другого - на 16-17 тижні.

3. Друга вагітність - не обов'язково важча першої

Перебіг вагітності залежить від багатьох причин. Зокрема, від статі дитини: прояви токсикозу різні у мам дівчаток і мам хлопчиків. Якщо другий малюк - від іншого чоловіка, то він теж може вести себе зовсім інакше, ніж первісток.

Зазвичай, друга вагітність протікає легше: ви вже знаєте, до чого готуватися, і не відчуваєте такого стресу, як в перший раз. Але це не означає, що невеликі неприємності першої вагітності не будуть супроводжувати вас знову (випадіння волосся, набряки, геморой, токсикоз і т.д.).

4. Друга вагітність не завжди протікає швидше першої

Існує думка, що друга вагітність коротша на пару тижнів, ніж перша. Статистика спростовує цю думку, доводячи, що терміни у всіх пологів однакові. Але психологічно друга вагітність насправді протікає швидше. У будинку вже є один малюк, який не дає мамі нудьгувати, і у неї немає часу і бажання відволікатися на неспокій і тривоги за свого майбутнього малюка.

5. Другий малюк завжди крупніше першого

Принаймні, класичне акушерство на цьому наполягає. Медики кажуть, що кожна наступна дитина важить трохи більше свого старшого брата або сестрички. Але, починаючи з п'ятої вагітності, діти стають більш дрібними.

6. Токсикозу може взагалі не бути

Вас обов'язково порадує той факт, що токсикоз може відступити. Але друга вагітність настільки непередбачувана, що може, навпаки, засмутити Вас більш вираженими симптомами нудоти. Все залежить від організму. Якщо під час очікування першого малюка у Вас були проблеми зі здоров'ям, набряками, в сечі виявили білок - стежте за своїм здоров'ям більш ретельно, дотримуйтесь дієти.

7. Другі пологи швидше перших

Під час перших пологів на розкриття шийки матки організму потрібно 10-12 годин. Вдруге шийка розкривається за 6-8 годин. Відповідно, більш ефективна робота матки супроводжується більш інтенсивними відчуттями. До речі, найболючішими визнані не другі, а треті пологи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, жінка, мама, здоров'я, профілактика, хвороби, догляд, поради, патологія, акушерство


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Причому обом в парі. Повідомляє сайт Наша мама.

Які гормони треба перевірити перед плануванням вагітності

Плануємо дитину | 14:00, 09.07.2020

Причому обом в парі. Повідомляє сайт Наша мама.

Коли найкраще ставати мамою? Повідомляє сайт Наша мама.

Який вік ідеальний для першої вагітності

Плануємо дитину | 19:00, 07.07.2020

Коли найкраще ставати мамою? Повідомляє сайт Наша мама.

Обов'язково пройдіть лікування! Повідомляє сайт Наша мама.

Чотири хвороби, які заважають народити здорового малюка

Плануємо дитину | 12:00, 05.07.2020

Обов'язково пройдіть лікування! Повідомляє сайт Наша мама.
Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!

Криза першого року шлюбу: чи потрібно думати про дитину?

Плануємо дитину | 15:00, 15.01.2020

Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: