Скільки тривають перші пологи?

Adoption
Date
  • 18698 Переглядів
pervala-beremennost-1.jpgЯк часто можна почути розмови молодих матусь про те, як протікали їх пологи. Та найбільше жінок, які народжують вперше, цікавить, скільки тривають пологи?


Є певні показники, які вважаються нормою для жінок, які вперше народжують і тих, хто народжує дитину в другийй, третій або наступні рази. Так, нормальна тривалість перших пологів становить від 12 до 20 годин. Якщо ці цифри відхиляються в ту або іншу сторону, тобто перші пологи тривають менше 8:00 або більше 24 годин, то такий перебіг подій вважається патологічним.

Крім того є такі поняття як пологи стрімкі, швидкі, нормальні і затяжні. Що це означає? Якщо тривалість родового процесу становить 4-6 годин, такі пологи називають швидкими. Якщо дитина з'явилася на світ менше ніж за 4 години, значить, пологи були стрімкими. Нормальним і найбільш сприятливим для дитини вважається тривалість пологів 12-16 годин, а от затяжні пологи, які доставляють масу мук і породіллі і малюкові, можуть тривати більше доби.

При цьому ні один лікар не скаже вам, що народжувати швидко - це добре. При занадто активної родовій діяльності можливі непередбачуван ризики і травми як для самої жінки, так і для дитини. Але й затяжні пологи з цілком зрозумілих причин можуть призвести якщо не до летального, то до досить негативному результату.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: перша вагітність, пологи, жінка, дитина


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим може загрожувати двійне обвиття малюка пуповиною

Пологи | 18:00, 28.05.2020

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.Як це пояснюють лікарі?

Нудота і діарея свідчать про початок пологів

Пологи | 16:00, 15.05.2020

Як це пояснюють лікарі?

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?

Проднормальні пологи: чому не потрібно панікувати

Пологи | 12:00, 15.05.2020

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: