Перелік регулярних скринінгових обстежень для жінок за 60

Adoption
Date
  • 208 Переглядів
Після досягнення віку 60 років жінки зіткнуться з рядом нових викликів у здоров'ї. Вікові зміни, спадання гормонального фону та ризик виникнення певних захворювань зростають. Однак, завдяки сучасним медичним технологіям та регулярним скринінговим обстеженням, багато з цих захворювань можна виявити на ранніх стадіях, коли успішність лікування значно підвищується. Сьогодні ми розглянемо перелік регулярних скринінгових обстежень, які рекомендовані для жінок після 60 років.

2263_g19lkzvxt7.jpeg (24.47 Kb)Мамографія

Мамографія - це рентгенівське обстеження молочних залоз, яке дозволяє виявити ранні ознаки раку молочної залози. Жінкам після 60 років рекомендується проводити мамографію щороку або кожні два роки. Раннє виявлення раку молочної залози може врятувати життя і сприяти більш успішному лікуванню.

Кольпоскопія та Пап-тест

Кольпоскопія - це обстеження шийки матки за допомогою спеціального приладу, яке дозволяє виявити попередні стадії раку шийки матки. Разом з Пап-тестом (цитологічне дослідження мазка з шийки матки) це дослідження є важливим для виявлення раку шийки матки у жінок після 60 років. Рекомендується проводити це обстеження кожні три роки або згідно з рекомендаціями лікаря.

Колоноскопія

Колоноскопія є процедурою, під час якої лікар оглядає внутрішню поверхню товстої кишки за допомогою спеціального пристрою. Це дослідження дозволяє виявити ранні ознаки раку товстої кишки та поліпів. Рекомендовано проводити колоноскопію кожні 10 років, або раніше, якщо є показання або ризик.

Остеоденситометрія

Остеоденситометрія - це обстеження для вимірювання щільності кісток. Це дослідження дозволяє виявити остеопороз та оцінити ризик переломів кісток. Жінкам після 60 років рекомендується проводити остеоденситометрію для оцінки стану кісток та вчасного виявлення остеопорозу.

Скринінг на цукровий діабет

Ризик розвитку цукрового діабету збільшується з віком. Регулярний скринінг на цукровий діабет за допомогою крові або глюкозотолерантного тесту може допомогти виявити це захворювання на ранній стадії та вжити вчасні заходи для контролю рівня цукру в крові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Перелік регулярних скринінгових обстежень, жінка, мама, обстеження, за 60


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування мо

Коров'яче молоко зменшує ймовірність розвитку алергії у дітей

Дитина | 06:20, 21.02.2024

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування може знизити ризик розвитку харчової алергії у дітей.

Це доволі небезпечна болячка.

Як зрозуміти, що в дитини кашлюк

Дитина | 20:00, 19.02.2024

Це доволі небезпечна болячка.

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайви

Якщо ви побачили у дитини ці симптоми, негайно ведіть її до офтальмолога

Хвороби | 11:20, 18.02.2024

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайвий раз зводити малюка до лікаря.

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.
Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: