ТОП-5 таємниць сексуальності французьких спокусниць

Adoption
Date
  • 2581 Переглядів
2904_big.jpgМабуть, усіх цікавило таке питання: як француженки, незважаючи на певні недоліки своєї зовнішності, можуть бути такими сексуальними і бажаними? Цих леді називають справжнім еталоном стилю. Вишукані манери, благородний стиль і трохи "бісиків" в очах - це ще не все, що робить француженок сексуальними. "Наша Мама" пропонує привідкрити завісу таємниці і дізнатися всі секрети жіночності французьких спокусниць.


1. Французькі жінки не відчувають ненависті до протилежної статі. Француженки люблять чоловіків і не вважають їх своєю власністю. Француженки вміють фліртувати і, незважаючи на вік та соціальний статус, завжди залишаються кокетками. Така любов до протилежної статі прийшла до цих жінок крізь історію та витіснила фемінізм. До того ж, жінок у Франції не виховують у середовищі, де величезне значення надається тому, щоб догоджати всім і намагатися всім сподобатися. Це дає їм повну свободу вибору. Тому ці дами можуть жити так, як забажають.

2. Француженки трохи "вітряні". Вони ніколи не будуть аналізувати відносини з чоловіками. Коли мова заходить про чоловіків і секс, вони просто піддаються інстинктам. Якщо це виявиться всього на одну ніч, то таке життя і не варто сумувати.

3. Ці стильні панянки ніколи не розглядають кохання як щось абсолютне, як роблять це жінки в інших країнах. Просто француженки набагато спокійніше і розслаблено ставляться до сексу і свого тіла. Вони так само романтичні, як і прагматичні, але і дуже впевнені в собі. Такі жінки ніколи не бувають сором'язливими, навпаки, вони дуже рішучі, вміють любити себе і бачити в своїй зовнішності тальки позитивні моменти.

Читайте також: "Секрет Скарлетт Йоханссон: як стати сексуальною?".

4. Француженки не прагнуть бути популярними. Насправді, вони вважають, що якщо жінка подобається всім, то з нею щось не так. Головною зброєю, яку використовують жительки цієї романтичної країни, є їхня усмішка та позитивний настрій.

5. Французька жінка ніколи не подумає, що вона не подобається чоловікам, і що їй потрібно скинути зайвих 10 кілограм. Їх думка така, що якщо ти не подобаєшся чоловікові, просто не звертай уваги на це і йди далі. Головне - знайти людину, яка закохається у твої недоліки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, француженка, сексуальність, таємниця, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: