"Комплекс Попелюшки" породжує сексуальні проблеми

Adoption
Date
  • 3872 Переглядів
2004_a_cinderella_story_028.jpegКомплекс Попелюшки, практично, як і всі інші комплекси, формується і з'являється ще в дитинстві. Однак, зовсім не обов'язково проводити паралелі між собою і героїнею Попелюшки з казки Шарля Перро.


Характер сучасної Попелюшки дуже відрізняється від образу героїні з відомої казки. Ця добра і самотня дівчина найбільше боялася, що її відкинуть і знехтують її почуттями. Але сучасна Попелюшка зовсім інша.

Читайте також про найсексуальніших жінок різних часів.

Попелюшка 21 століття - це дівчина, яка в дитинстві прагне у всьому догодити батькам, а потім просто боготворить свого чоловіка, дітей. Але часто забуває про себе, власні інтереси та життєві пріоритети. Казкова Попелюшка мріяла лише про одного чоловіка, він був єдиним в її житті і вона його смиренно чекала. Сучасна Попелюшка, як і улюблена героїня, чекає свого принца на білому коні. Але казковий сюжет рідко коли повторюється у реальному житті.

Психологи стверджують, що дівчата із "комплексом Попелюшки" у майбутньому можуть стати фригідними. Тому дуже важливо вчасно його побороти. для цього треба не ідеалізувати чоловіків, не боятися своєї сексуальності та вірити в себе. Кожна Попелюшка повинна уявити собі як вона буде жити без принца. Лише тоді вона стане повноцінною і щасливою жінкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: комплекс Попелюшки, сексуальність, жінка, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: