Речі, які не варто говорити про себе

Adoption
Date
  • 399 Переглядів
Є люди, які не люблять слухати про приховані і невимушені хвастощі, випрошування компліментів або вибачення, коли зовсім нема за що вибачатися.
5586_yakosti_lyudini_1.jpg (36.29 Kb)

1. «Я відстій»

Намагайся не опускати себе і не вказувати на свої недоліки. Такі коментарі незручні для інших, тому що ставлять людей в положення, в якому вони будуть з тобою сперечатися, доводячи зворотне. Плюс це повідомлення впливає на підсвідомість. Якщо ти будеш надмірно себе сварити, то почнеш вірити в те, що це правда. Замість цього старайся підкреслити, що тобі подобається в собі, а не те, що не подобається.

2. «У цьому я виглядаю огидно»

Хто з нас не закидав вудку, щоб витягнути компліменти? Якщо ти робиш це постійно, то повір: люди рано чи пізно втомляться. Одна справа, коли ти хочеш, щоб тебе переконали, що все ок. Зовсім інша, коли ти просиш підтвердження того, що і так знаєш. Заощаджуй час, проговори мовчки свої сильні якості замість того, щоб просити інших вимовити це для тебе.

3. «Поняття не маю, чому мене підвищили»

Немає нічого гіршого, ніж скромні хвастощі. Правильніше буде говорити про свої досягнення, інакше це наштовхне більшість на невірні думки.

4. «Ти не повіриш, що сталося зі мною»

Не діліться історією так, немов це унікальна і карколомна подія, особливо якщо це доводиться до слова під час чужої розповіді. Коли люди говорять про свої досягнення, немає гірше співрозмовника, який перебиває, щоб вставити слівце.

5. «Мені ще стільки всього треба зробити»

Цілком нормально відмовлятися від зустрічі тому, що у тебе щільний графік. Але якщо ти постійно знаходиш причини не брати участь в чомусь, зверни на це увагу. Так, у тебе багато справ. Повір, у твоїх друзів теж! Зайнятість - стиль життя. Ніхто не хоче чути скарг і виправдань.

6. «Мені не подобається мій ніс / мішки під очима / вуха»

Якщо тобі щось не подобається в собі, постійно на це вказувати - ставити людей в незручне становище. Зосередься на тому, що тобі подобається в своїй зовнішності, підкреслюй свої плюси.

7. «Пф, це дурниця»

Якщо хтось тобі дякує, то прийми подяку замість того, щоб відмахуватися. Людям неприємно, коли їх компліменти виявляються чимось незначним.

8. «Ненавиджу себе»

Замість того, щоб вибачитися перед людиною, якій ти завдала болю, ти продовжуєш говорити тільки про себе. Цим ти немов просиш взяти на себе зобов'язання поговорити сама зі собою, щоб розазати, як почуваєшся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: якості, характер, речі, обговорення. друзі, розмови, спілкування, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як так вийшло, що жінки 18-30 років незаймані, і для кого вони бережуть себе?

30 років, а ще незаймана - це проблема?

Психологія | 23:30, 19.09.2018

Як так вийшло, що жінки 18-30 років незаймані, і для кого вони бережуть себе?

Будь-які картинки, які з'являються у вашій голові, тут же починають реалізовуватися. Якісь швидше, якісь повільніше, але всі вони працюють. І якщо ваш

Реалізувати бажання за допомогою візуалізації 

Психологія | 22:00, 19.09.2018

Будь-які картинки, які з'являються у вашій голові, тут же починають реалізовуватися. Якісь швидше, якісь повільніше, але всі вони працюють. І якщо ваші картинки про красу, здоров'я і багатство, то і в житті ви незабаром виявите саме ці складові. Але

Це, мабуть, прикмета, яка дійсно працює.

Чим дорожчий гаманець, тим більше буде в ньому грошей?

Психологія | 20:30, 19.09.2018

Це, мабуть, прикмета, яка дійсно працює.

Використаний тампон або прокладка - видовище не для людей зі слабкими нервами. І якщо це побачить ваш коханий, у нього може бути шок і огида.

Викидайте відразу засоби гігієни, коли живете разом з хлопцем

Психологія | 22:00, 18.09.2018

Використаний тампон або прокладка - видовище не для людей зі слабкими нервами. І якщо це побачить ваш коханий, у нього може бути шок і огида.

Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?

Чому люди роками терплять один одного?

Сімейні справи | 00:20, 18.09.2018

Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?

Університет Чикаго встановив: люди, які скаржаться на відчуття самотності, поводяться особливим чином. Вони, наприклад, сідають далі від друзів або рі

Самотність запускає механізм самозбереження

Психологія | 22:00, 17.09.2018

Університет Чикаго встановив: люди, які скаржаться на відчуття самотності, поводяться особливим чином. Вони, наприклад, сідають далі від друзів або рідних. Їх особистий простір в принципі більше, ніж у інших. Тенденція до дистанціювання відноситься н

Інтроверти - тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. Для інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, в

Інтроверсія - психічний розлад, а не риса характеру

Психологія | 22:00, 14.09.2018

Інтроверти - тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. Для інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, внутрішніми роздумами і переживаннями, творчістю або спостереженням за процесом. Інтроверти стримані,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: