Речі, які не варто говорити про себе

Adoption
Date
  • 145 Переглядів
Є люди, які не люблять слухати про приховані і невимушені хвастощі, випрошування компліментів або вибачення, коли зовсім нема за що вибачатися.
5586_yakosti_lyudini_1.jpg (36.29 Kb)

1. «Я відстій»

Намагайся не опускати себе і не вказувати на свої недоліки. Такі коментарі незручні для інших, тому що ставлять людей в положення, в якому вони будуть з тобою сперечатися, доводячи зворотне. Плюс це повідомлення впливає на підсвідомість. Якщо ти будеш надмірно себе сварити, то почнеш вірити в те, що це правда. Замість цього старайся підкреслити, що тобі подобається в собі, а не те, що не подобається.

2. «У цьому я виглядаю огидно»

Хто з нас не закидав вудку, щоб витягнути компліменти? Якщо ти робиш це постійно, то повір: люди рано чи пізно втомляться. Одна справа, коли ти хочеш, щоб тебе переконали, що все ок. Зовсім інша, коли ти просиш підтвердження того, що і так знаєш. Заощаджуй час, проговори мовчки свої сильні якості замість того, щоб просити інших вимовити це для тебе.

3. «Поняття не маю, чому мене підвищили»

Немає нічого гіршого, ніж скромні хвастощі. Правильніше буде говорити про свої досягнення, інакше це наштовхне більшість на невірні думки.

4. «Ти не повіриш, що сталося зі мною»

Не діліться історією так, немов це унікальна і карколомна подія, особливо якщо це доводиться до слова під час чужої розповіді. Коли люди говорять про свої досягнення, немає гірше співрозмовника, який перебиває, щоб вставити слівце.

5. «Мені ще стільки всього треба зробити»

Цілком нормально відмовлятися від зустрічі тому, що у тебе щільний графік. Але якщо ти постійно знаходиш причини не брати участь в чомусь, зверни на це увагу. Так, у тебе багато справ. Повір, у твоїх друзів теж! Зайнятість - стиль життя. Ніхто не хоче чути скарг і виправдань.

6. «Мені не подобається мій ніс / мішки під очима / вуха»

Якщо тобі щось не подобається в собі, постійно на це вказувати - ставити людей в незручне становище. Зосередься на тому, що тобі подобається в своїй зовнішності, підкреслюй свої плюси.

7. «Пф, це дурниця»

Якщо хтось тобі дякує, то прийми подяку замість того, щоб відмахуватися. Людям неприємно, коли їх компліменти виявляються чимось незначним.

8. «Ненавиджу себе»

Замість того, щоб вибачитися перед людиною, якій ти завдала болю, ти продовжуєш говорити тільки про себе. Цим ти немов просиш взяти на себе зобов'язання поговорити сама зі собою, щоб розазати, як почуваєшся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: якості, характер, речі, обговорення. друзі, розмови, спілкування, психологія

Система Orphus


Новини по темі

Пам'ятайте, ви нікому нічого не зобов'язані розповідати, пояснювати й показувати. Це ваше особисте.

Речі, за які ми не повинні виправдовуватись

Психологія | 22:00, 22.11.2017

Пам'ятайте, ви нікому нічого не зобов'язані розповідати, пояснювати й показувати. Це ваше особисте.

Чому кохання часто є невзаємним?

Сімейні справи | 20:30, 22.11.2017

Вчені вже змогли довести те, що любов можна прирівнювати до поширеного захворювання, від якого не має ліків. Неможливо ніяк допомогти "пацієнту", який страждає від кохання. А за статистикою психологів, приблизно 22% відчувають справжню любов, а у 98%

Психологи назвали 7 ефективних способів впоратися з гнівом і зберегти спокій прямо на робочому місці. Від цього показника залежить результативність пр

7 способів приборкати стрес на робочому місці

Психологія | 11:05, 22.11.2017

Психологи назвали 7 ефективних способів впоратися з гнівом і зберегти спокій прямо на робочому місці. Від цього показника залежить результативність праці, відносини з колегами і кар'єрні перспективи.

Вибрати колір для інтер'єру - завдання не з простих. 3 помилки, які часто допускають люди.

Як не допустити помилок при виборі кольору?

Сімейні справи | 22:00, 21.11.2017

Вибрати колір для інтер'єру - завдання не з простих. 3 помилки, які часто допускають люди.

Сьогодні на роботі ви дійшли до точки кипіння, відчуваєте несправедливість по відношенню до вас з боку начальника? Співробітники часто пліткують, а ви

9 ознак, що вам потрібно змінити роботу

Психологія | 11:05, 21.11.2017

Сьогодні на роботі ви дійшли до точки кипіння, відчуваєте несправедливість по відношенню до вас з боку начальника? Співробітники часто пліткують, а ви нудьгуєте - можливо, варто змінити роботу?

Ваше розчарування в коханій людині заповнює всі думки, ви не знаєте, що з цим робити?

Що робити, якщо розчарувалися в коханому?

Психологія | 22:00, 20.11.2017

Ваше розчарування в коханій людині заповнює всі думки, ви не знаєте, що з цим робити?

Така думка йде з псевдонаукових досліджень, де нібито доводиться нелогічність жінок. Як правило, такі дослідження не мають під собою нормальної методо

Звідки взявся міф про «жіночу» логіку?

Психологія | 20:30, 20.11.2017

Така думка йде з псевдонаукових досліджень, де нібито доводиться нелогічність жінок. Як правило, такі дослідження не мають під собою нормальної методологічної основи, все зводиться до спостережень за поведінкою невеликої групи жінок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: