6 помилок, які ми здійснюємо на новій роботі

Adoption
Date
  • 589 Переглядів
Коли ви приходите на нову роботу, то звичайно, що не зразу себе почуваєте комфортно, а іноді й допускаєте помилки, які саме - читайте далі.
7128_robota.png (345.24 Kb)


1 Боїшся попросити допомоги

Якщо ти повністю розібралася, як виконувати свою роботу, то просто займайся своєю справою без сумнівів і оглядаючись. Але якщо потрібна допомога або ти в чомусь не впевнена - не бійся питати. Так, на тебе впало багато тиску, потрібно показати себе і довести, що ти гідна цього місця. Але прохання про допомогу - зовсім не ознака слабкості, а скоріше навпаки. Це поліпшить сприйняття тебе колегами, адже ти покажеш, що вмієш співпрацювати. А ось спроба зробити все самостійно - вірний шлях до катастрофи і тому, що оточуючі втратять до тебе довіру, адже вони не знали, що могли запобігти помилці.

2. Не підходиш до шефа

Це може бентежити: Ти не можеш просто взяти і заглянути в кабінет начальника без запрошення. Потім не знаєш, як сісти, з чого почати розмову. Але якщо ти регулярно будеш обговорювати з ним свої цілі, твої сильні сторони і слабкості, то цим заробиш його повагу. Такі бесіди покажуть твоє бажання рости і вдосконалювати свої навички, а також поліпшать ваші робочі відносини.

3. Приходиш рано і залишаєшся допізна

Коли потрапляєш на роботу мрії, є спокуса показати, наскільки тобі це важливо, проводячи на роботі якомога більше часу. Але ця стратегія має неприємні наслідки: ти цілком можеш перегоріти. А це явно не те, що тобі потрібно на класній посаді, особливо в перший рік.

4. Приймаєш критику на свій рахунок

Критика - це не звинувачення в усіх смертних гріхах. Це те, що допоможе тобі стати частиною сильної команди. Якщо начальник критикує твій проект, запиши всі зауваження і май їх на увазі в майбутньому.

5. Не читаєш чати

Ти вийшла з офісу - здавалося б, робота закінчена. Але якщо у вашій компанії прийнято спілкуватися в чатах, то приєднуйся до дискусій. Це допоможе налагодити зв'язки з командою, особливо під час першого року роботи. Так буде простіше забезпечити собі кар'єрне просування і поліпшити свої показники, а також зможеш перестати переживати про те, як колеги сприймуть твої ідеї.

6. Відчуваєш, що ти вище інших

Неважливо, яка у тебе посада. Тримай свій розум відкритим і гнучким. Професіонал повинен бути готовий до будь-яких доручень, навіть якщо вони належать до тих, що не входять до його сфери діяльності, зрозуміло, в рамках розумного. Так ти створюєш враження «командного» гравця, і це теж відкриє можливість просування і схвалення оточуючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: робота, професії, професія, кар'єра, діяльність, помилки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ви молода мама, маєте сили і хочете розвиватися, або ж вам набридло сидіти у декреті, тоді варто відвідати спеціальні бізнес-ланчі для матерів.

Бізнес-ланчі для матусь - відпочинок від декрету

Мама | 14:00, 20.03.2019

Якщо ви молода мама, маєте сили і хочете розвиватися, або ж вам набридло сидіти у декреті, тоді варто відвідати спеціальні бізнес-ланчі для матерів.

Деякі звуки можуть впливати на психоемоційний стан людини, викликаючи незвичайний неврологічний розлад - мізофонія. Його виявили американські дослідни

Звуки, які негативно впливають на психіку

Психологія | 22:00, 19.03.2019

Деякі звуки можуть впливати на психоемоційний стан людини, викликаючи незвичайний неврологічний розлад - мізофонія. Його виявили американські дослідники.

Наукові співробітники Університету штату Меріленд встановили взаємозв'язок між стресами, які переносить чоловік, і ймовірністю розвитку шизофренії у м

Від яких батьків народжуються шизофреніки

Мама | 09:30, 19.03.2019

Наукові співробітники Університету штату Меріленд встановили взаємозв'язок між стресами, які переносить чоловік, і ймовірністю розвитку шизофренії у майбутнього малюка.

Співробітники Геттінгенського медичного центру, Німеччина, з'ясували, що мозок творчих людей заважає їм заробляти. До таких висновків вчені прийшли пі

Чому творчі люди заробляють мало

Психологія | 22:00, 18.03.2019

Співробітники Геттінгенського медичного центру, Німеччина, з'ясували, що мозок творчих людей заважає їм заробляти. До таких висновків вчені прийшли після проведення досліджень за участю 24-х представників різних професій.

Є думка, що в сім'ях з кількома дітьми характер кожної дитини визначається багато чим, як тільки вона з'явилася на світ. Нове дослідження доводить: це

Психологи спростували теорію, визначальну характер дитини

Психологія | 15:30, 18.03.2019

Є думка, що в сім'ях з кількома дітьми характер кожної дитини визначається багато чим, як тільки вона з'явилася на світ. Нове дослідження доводить: це лише міф, повідомляє "The Daily Mail".

Батьки часто хвилюються, що не так виховують своїх дітей. Дуже легко потрапити у пастку, порівнюючи себе з іншими батьками чи шукати якісь вимірювані

7 ознак доброго батьківства від психолога

Сімейні справи | 10:00, 18.03.2019

Батьки часто хвилюються, що не так виховують своїх дітей. Дуже легко потрапити у пастку, порівнюючи себе з іншими батьками чи шукати якісь вимірювані ознаки того, що ви хороші мама чи тато, розповідає клінічний психолог Надене Лінден. Вона виділила 7

Дослідження показали, що 74% людей вважають за краще пересуватися по ескалатору стоячи, в той час як серія експериментів, в тому числі і психотерапевт

Чому потрібно ходити по ескалатору

Психологія | 23:30, 16.03.2019

Дослідження показали, що 74% людей вважають за краще пересуватися по ескалатору стоячи, в той час як серія експериментів, в тому числі і психотерапевтичного характеру, підтвердила: мінімальна рухова активність прискорює процес поїздки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: