Чому сильна жінка ризикує залишитися самотньою?

Adoption
Date
  • 343 Переглядів
По якій причині успішним дамам складніше знайти своє щастя?
1977_silna_zhinka.jpg (34.44 Kb)


1. Їм подобається самотність. Вони не чекають "принца на білому коні" і вважають, що краще бути самій, ніж з ким попало. Але завищені вимоги відштовхують людей.

2. Їм потрібен сильний партнер. В успішних жінок суворі вимоги до супутника життя. При цьому, бажаючи мати поруч авторитарного чоловіка, жінки потрапляють в пастку: підкорятися вони йому навряд чи захочуть.

3. Вони бояться здатися слабкими. Від сильної жінки очікують певної поведінки і не прощають слабкості. При цьому дама, швидше за все, здається "непробивною", приховує свою вразливість.

4. У них не виходить розслабитися. Сильна жінка звикає до боротьби, вона завжди щось комусь доводить. Не будеш воювати, програєш. І цей стиль жінки часто переносять і в особисті відносини.

5. Вони не довіряють людям. Цей пункт випливає з попереднього. Жінкам доводиться боротися за місце під сонцем, не всі партнери і колеги налаштовані доброзичливо. Тому і чоловіків такі дами розглядають буквально "через лупу".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, самовпевненість, психологія, самотність, причини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправно

Інтимне листування руйнує відносини

Психологія | 22:00, 19.10.2018

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправною точкою для руйнування відносин.

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у с

Як кольори впливають на психіку дитини

Психологія | 10:00, 19.10.2018

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у свою чергу, привернуть увагу батьків купити їм цей товар. Але не тільки продавці та виробники викорис

Лондонський собачий розплідник

Легше знайти кохання тому, хто має собаку

Психологія | 22:00, 18.10.2018

Лондонський собачий розплідник "The Kennel Clud" провів дослідження, яке показало, що власники собак щасливі в коханні. Фахівці виявили: 72% собачників одружені або перебувають у відносинах проти 55% людей без собак.

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: