Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Adoption
Date
  • 134 Переглядів
У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

1225_5.jpg (36.64 Kb)


Постійне порівняння себе з іншими

Зі знайомими та незнайомими, «сином маминої подруги» та інфлюєнсером із соцмереж. Заздрість до яскравих моментів чужого життя, роздуми про те, що у них все добре, а у вас зовсім не так, радості не додають. Порівнювати себе має сенс тільки з самим із собою.

Жаль про помилки минулого

Це марнотратство енергії: минулого не змінити, а настрій собі зіпсуєте на раз-два. З помилок минулого слід зробити висновок — і відпустити.

Прокрастинація

Це, по суті, спроба уникнути стресу та тривожності. Але вона не працює: обов'язки лише накопичуються, виливаючись у ще більший стрес.

Самокритика

Прислухайтеся до свого внутрішнього діалогу: як ви говорите із собою? Якщо в негативному ключі, то добре позбавитися від звички себе пиляти. Спробуйте поставитися до себе з розумінням.

Нехтування турботою про себе

Спершу діти, потім батьки, потім чоловік, а потім наші власні потреби. У цій піраміді складові можуть змінюватись місцями, але ви самі завжди залишаєтеся на останньому місці. А має бути навпаки: спочатку треба подбати про головну людину у вашому житті — про себе.

Нагромадження образ

Проковтнули образу, гнів, гіркоту — і цей тягар розчавив радість усередині вас. Щоб образу відпустити, потрібно зрозуміти, що прощення це ваш подарунок самому собі. Це звільнення від негативних емоцій, від яких погано вам, більше нікому.

Перевантаженість

У світі, де в ціні є багатозадачність, легко почати розпорошуватися — коли у вас багато зобов'язань і мало сил. Потрібно навчитися говорити ні, коли це справді потрібно. Якісь обов'язки можна делегувати, а якісь зовсім на себе не брати.

Пошуки схвалення

У кого з нас немає проблем із самооцінкою? У багатьох є. Залежна самооцінка — це коли ви потребуєте схвалення збоку. А розпочати треба з того, щоб визнавати свої здобутки перед самим собою.

Зосередженість на негативі

У проблемах і розчаруваннях дуже легко загрузнути, перестати помічати хороше. Щоб цього уникнути психологи радять практикувати подяку. Намагайтеся щодня знаходити привід для того, щоб сказати спасибі — хай навіть за якусь дрібницю.

Нехтування відносинами

Якщо у вас усі пріоритетні місця в житті займає робота, щастя у вашу душу заглядатиме все рідше. Людина — соціальна істота, тому дуже важливо підтримувати стосунки з сім'єю, друзями. Це справді потужне джерело енергії та радості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: звички, щастя, радість, життя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Суворе виховання зменшує мозок підлітків

Виховання | 06:20, 17.07.2024

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Психологи: коли мама щаслива, дитина стає розумнішою

Мама | 11:20, 16.07.2024

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почу

Чоловіки з багатодітних сімей більш щасливі - дослідження

Сімейні справи | 14:50, 14.07.2024

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почуватися впевненими, адже постійно хвилюються за майбутнє своїх дітей і їхнє здоров'я. Проте, дослідже

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: