Що змушує жінок бити своїх дітей

Adoption
Date
  • 1080 Переглядів
Під прицілом дослідників з Нью-Йоркського університету виявилося близько 5 тисяч дітей, рік народження яких датується 1998-2000 роками, а також їх мами.

f3r32r412342342.jpg (159.6 Kb)


Перший етап дослідження - анкетування молодих мам через дуже короткий час після пологів, потім опитування через рік, три, п'ять і дев'ять років. Крім того, у половини мам, у яких були якісь передумови до жорстокого ставлення, взяли зразки слини для виділення ДНК. Таку ж процедуру провели і з дітьми.

Внаслідок цього, вчені прийшли до висновку, що можна говорити про існування гена "злої матері". І зрозуміли, що саме цей мутований ген змушує жінок частіше бити дитину і кричати на малюка. Так само фахівці зрозуміли, що в звичайних, сприятливих обставин мами з таким геном можуть стримуватися і бути лояльними до дітей.

Але ось в стресових ситуаціях, а особливо в умовах вираженого економічної кризи, такі жінки зриваються частіше. Це підтверджують і дані статистики. У США в період 2007-2009 років - коли був спад в економіці і рівні життя, частіше фіксувалося прояв жорстокості жінок по відношенню до дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Багатодітний татусь показав, як виховує донечок (ФОТО)

Саме мами з мутацією в гені, який відповідає за настрій, став причиною такої поведінки. Більше 50% строгих і жорстоких мам мали цю варіацію в гені DRD2. Як відомо, він регулює вироблення дофаміну. Схильність до суворого (більше жорсткого) вихованню у таких мам зберігалася і в хороші часи. Правда, у них спостерігалося виражене пом'якшення вдачі.

Вчені схильні вважати, що сама по собі фінансова нестабільність і безробіття не може вважатися причиною такої поведінки, а є лише поштовхом до активізації подібного стилю виховання. Адже в таких умовах людині складніше контролювати свої емоції, тому генетичні аномалії можуть стимулюватися, а емоції отримувати більше свобод.

Джерело: tvoymalysh.com.uaЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, мама, сварка, виховання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: