Щаслива пара: речі, які не варто робити в соцмережах

Adoption
Date
  • 213 Переглядів
У сучасному житті за сімейним життям майже будь-якої людини можна прослідкувати в інтернеті. Але чи в реальному житті та пара щаслива, як на фото в соцмережі?
9588_socmerezhi.jpg (39.08 Kb)

1. Колишні
Найчастіше про колишніх згадують, коли хочуть переконатися, що життя у цієї людини не змінилося або погіршилося, що допомагає підтвердити власне щастя. Однак по-справжньому вдалі відносини не потребують такого роду доказів, а люди, які повністю орієнтуються на свого партнера, не говорять про минуле.

2. Фото
На початку відносин кожна пара тоне в своїх почуттях і намагається стати одним цілим, тому в соціальних мережах можна побачити масу спільних фото. Згодом ця тенденція змінюється і все частіше партнери показують свою індивідуальність, що є проявом здорових відносин.

3. Теги
Приємно показати в соціальних мережах свого ідеального партнера, але робити це нав'язливо. Якщо постійно розповідати про спільну поїздку, прогулянку і навіть прибирання це накладає на людину ярлик власності. Останнє є ознакою бажання тотально контролювати коханого і підпорядкувати його.

4. Пости
Якщо у людини є приховані бажання, вона буде ховати їх від усіх, і навіть від свого партнера, якщо в парі немає потрібного рівня довіри. Однак якщо пости в соціальних мережах відкриті тільки для друзів, а для коханого закритий їх перегляд, це вже є проблемою.

5. Коментарі
Одна справа, якщо ви сваритеся вдома або ж на вулиці, не в людному місці, а інше, якщо це відбувається в коментарях у соцмережі. Це можуть побачити інші люди, і значить, ви потребуєте думки оточуючих.

6. Скарги
Якщо партнери скаржаться один на одного в соціальних мережах, це є образливим жестом і нечесним по відношенню до партнера. Всі негаразди в щасливих відносинах вирішують між собою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пара, відносини, стосунки, Інтернет, соцмережі, інтернет-стосунки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому батькам потрібно підбадьорювати дітей

Сімейні справи | 17:00, 14.02.2019

"Діти потребують підбадьорювання так само, як рослини воду", - писав Рудольф Дрейкурс, розвиваючи ідеї свого вчителя Альфреда Адлера. Вони зрозуміли ефективність зв'язку та доброзичливість уваги задовго до того, як це підтвердили дослідження нервової

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания

Какую выбрать ванну для купания младенца

Сімейні справи | 00:48, 13.02.2019

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания детей может быть хлопотно. Родителям стоит выбрать ванну, которая будет наиболее безопасной и пригод

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим

Скоро День Святого Валентина и 8 марта: что подарить любимой

Сімейні справи | 18:01, 12.02.2019

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим праздникам, чтобы не огорчить свою любимую и родного человека.

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Як захистити дитину в соціальних мережах

Сімейні справи | 15:30, 12.02.2019

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни увере

Как вырастить умного и счастливого ребенка

Сімейні справи | 14:28, 12.02.2019

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни уверенно, чтобы неудачи обходили их стороной, чтоб им во всем сопутствовала удача. Это, пожалуй, самая гл

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Що робити, якщо тато не хоче брати участь у вихованні дитини

Сімейні справи | 09:30, 12.02.2019

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Ознаки, за якими вибрати житло

Сімейні справи | 12:36, 07.02.2019

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: