Відсутність інтиму після пологів – ознака міцних стосунків

Adoption
Date
  • 334 Переглядів
Чим кращі стосунки у партнерів, тим менше у них сексу у післяпологовий період, упевнені вчені з університету Небраски-Лінкольна.

1561_4f2553d37eef3f2d2cd84a775b21876e4378c30c.jpeg (36.31 Kb)

Автори дослідження розвінчують міф про те, що якість відносин та частота інтиму взаємопов'язані. Новим батькам часто дають поради про те, як повернути колишнє сексуальне життя. Різні експерти попереджають, що нестача сексу після пологів може негативно вплинути на відносини між партнерами.

Вважається, що знижена сексуальна активність у післяпологовому періоді потрібна для того, щоб батьки вкладали всі ресурси у виховання своєї дитини, а не заводили ще одну. І якщо партнерам не вистачає близькості і взаємної підтримки, то секс допоможе відновити колишні почуття. Автори дослідження вирішили перевірити цю теорію та поспостерігали за 159 гетеросексуальними парами від вагітності та до настання шестимісячного віку у дитини.

Більшість пар були одружені, зустрічалися в середньому близько шести років і жили разом близько п'яти років. Половина з них стали батьками вперше. Середній вік матерів становив 28 років, татів - 30 років.

Вийшло так, що чим міцнішими були стосунки у пари, тим менше у них було інтиму у післяпологовий період. Обидва партнери відзначали високий рівень емоційної близькості. Жінки мали багато підтримки від своїх партнерів під час вагітності.

Якщо чоловіки повідомляли про те, що під час вагітності жінка багато підтримувала їх, то все було навпаки – у них було більше сексу, ніж у парах, де чоловік підтримував вагітну, а не вагітна турбувалася про добробут чоловіка.

Фахівці не виявили помітної різниці у сексуальній активності між групами жінок із сексуальною дисфункцією та жінок, які не мають таких проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дослідження, дитини, вагітності, Автори, близькості, багато, матерів, стосунки, відносини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: