3 головні помилки, які роблять багато батьків

Adoption
Date
  • 191 Переглядів
Всі ми дотримуємося різних правил виховання, прищеплюємо дитині різні цінності та поняття, використовуємо різні методи покарань та заохочень. Але всіх батьків об'єднує одна мета – виростити щасливу, здорову, успішну дитину. Тільки час показує, наскільки той чи інший спосіб виховання був правильним. Але щоб уберегти себе від помилок, зверніть увагу на кілька речей, про які згодом шкодують багато батьків.

2415_3.jpg (28.74 Kb)

Відсутність правил у сім'ї
Сьогодні стало модним ні в чому не обмежувати дитину, дозволяти їй бути такою, якою вона є і розвивати свою особистість так, як вона хоче. Часто батьки самі зайняті своїм розвитком чи з'ясуванням стосунків між собою. У результаті – з дітьми ніхто не проводив розмов на тему того, як потрібно будувати стосунки з оточуючими, як вчитися на своїх помилках та аналізувати події, що відбуваються. З одного боку, батьки хочуть якнайкраще і не прищеплюють чадо свої погляди. З іншого боку – дитина надана сама собі і через свій вік не може оцінити ні свої дії, ні дії оточуючих її людей. В результаті в такій сім'ї відсутні сімейні традиції та цінності, а отже – немає прихильності одна до одної.

Відсутність дисципліни
З тієї ж причини деякі батьки намагаються ні в чому не обмежувати дитину і бояться здаватися тиранами, якщо попросять прибрати іграшку, поводитися пристойніше або не закочувати істерик. Зазвичай такі діти не мають своїх обов'язків у будинку, за них усі роблять батьки, а стосунки малюків із однолітками ніяк не складаються зі зрозумілих причин. Психологи рекомендують з ранніх років привчати дитину до дисципліни та доручати їй ті завдання, які їй під силу: застелити ліжко, забратися в кімнаті, помити свою чашку, винести сміття.

Відсутність уваги з боку батька
Сьогодні інститут сім'ї трохи трансформується, і батьки починають брати активнішу участь у вихованні дитини. Але в країнах СНД досі є звичка усувати батька у справах, які пов'язані з дитиною, вважаючи, що догляд за дітьми, домашнє господарство та приготування їжі цілком і повністю має лягати на плечі хранительки вогнища. Не забувайте, що дитині, незалежно від її статі та віку, потрібна однакова кількість уваги і з боку матері, і з боку батька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, помилки батьків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ніколи не помічали: як тільки стаєш мамою, навіть сторонні починають роздавати поради? Може, люди відчувають страхи та сумніви молодої мами, можливо,

Безглузді поради, які дають мамам бездітні подруги

Мама | 08:20, 29.09.2023

Ніколи не помічали: як тільки стаєш мамою, навіть сторонні починають роздавати поради? Може, люди відчувають страхи та сумніви молодої мами, можливо, вони щиро намагаються допомогти. На ділі ж більшість порад тільки вганяють у зневіру. Замість того щ

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

12 геніальних порад для батьків

Сімейні справи | 02:00, 28.09.2023

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

Сучасна спальня - це не тільки місце для відпочинку та сну. Багато хто з нас використовують її як робочий кабінет, кінозал і навіть вітальню. Тому без

Яким має бути правильне освітлення у спальні

Сімейні справи | 17:23, 26.09.2023

Сучасна спальня - це не тільки місце для відпочинку та сну. Багато хто з нас використовують її як робочий кабінет, кінозал і навіть вітальню. Тому без правильного освітлення у спальні не обійтися.

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Суворі батьки – горе майбутнім поколінням

Сімейні справи | 08:20, 26.09.2023

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Сьогодні сімейні фільми стають все більш популярними та важливими для глядачів різного віку. Їх великий попит обумовлений потребою сімей проводити які

Сімейні фільми: Популярність та тренди в сучасному кіно

Сімейні справи | 23:27, 25.09.2023

Сьогодні сімейні фільми стають все більш популярними та важливими для глядачів різного віку. Їх великий попит обумовлений потребою сімей проводити якісний час разом та знаходити спільні теми для обговорень.

У зв'язку зі зростанням обговорень щодо репродуктивних прав та доступу до абортів, стає важливим розглянути останні тенденції та законодавчі аспекти ц

Актуальність та сучасні аспекти регулювання абортів у світі

Сімейні справи | 21:15, 25.09.2023

У зв'язку зі зростанням обговорень щодо репродуктивних прав та доступу до абортів, стає важливим розглянути останні тенденції та законодавчі аспекти цього питання. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: