Головним критерієм успіху для українців є родина – соціологи

Adoption
Date
  • 278 Переглядів
Більшість українців (55%) вважає, що їхнє життя складається успішно, повідомляє дослідницька компанія Research & Branding Group. Благополучним своє життя вважають переважно тридцятирічні (66%). Старші люди – критичніші, 48% згодні, що усе в порядку. Успішними себе вважають освічені українці – 66% серед опитаних, які погодилися із твердженням про успіх, мають вищу освіту і 39% серед мають неповну середню освіту. Про успіх частіше говорять і ті, хто мають вищий рівень достатку.

2429_1.jpg (41.71 Kb)

Мешканці Західного регіону України (60%) найчастіше відгукувалися про свій успіх, а найрідше говорили про нього – на Сході (47%).
На запитання про задоволння від власного життя учасники дослідження відповіли ствердно (53%), а 38% відчувають більшу чи меншу невдоволеність. Ще 9% важко оцінити ситуацію.

Аналогічно до попередніх висновків, найбільше задоволених своїм життям – серед молоді (65%), а з підвищенням віку їхня кількість знижується, досягаючи свого мінімуму серед літнього населення України (44%).

Чим нижчий рівень освіти, тим рідше українці задоволені своїм життям, і навпаки (серед осіб з неповною середньою освітою – 39% задоволених життям, а серед які мають вищу освіту – 63%.

Головним критерієм успіху для українців є родина (71%). З помітним відривом слідують стан здоров'я (47%) і матеріальне становище (44%).

Важливе місце серед цих критеріїв займають також стосунки з друзями і близькими (30%), професійна діяльність (19%) і місце у суспільстві (14%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сім'я, родина, стосунки, щастя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, бул

Повний гайд по дорослим жіночим іграшкам: як отримати задоволення

Сімейні справи | 13:46, 11.04.2024

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, були не досить приємними у використанні через жорстку текстуру. Сьогодні сучасна індустрія секс-девайсі

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні ста

Підказки батькам від психолога Юлії Гіппенрейтер

Психологія | 07:40, 11.04.2024

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні старання, досягнення чи мрії. І це не може не засмучувати. Саме тому сьогодні ділимося порадами психоло

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: