Як зрозуміти, що у вас позаматкова вагітність?

Adoption
Date
  • 1012 Переглядів
Приблизно 2% всіх вагітностей припадає саме на позаматкову. Найбільш часто зустрічається трубна вагітність. Тому жінкам необхідно знати про те, що це таке і коли слід звертатися до лікаря, щоб подбати про своє здоров’я.

5645t654t654tg546.jpg (170.45 Kb)


Що це таке?
У нормі вагітність розвивається в порожнині матки. Запліднена яйцеклітина просувається по матковій трубі і потрапляє в порожнину матки, де і відбувається її імплантація. Якщо з якихось причин запліднена яйцеклітина закріпилася поза порожниною матки, то це називають – позаматкова вагітність. Найчастіше позаматкова вагітність зустрічається з локалізацією яйцеклітини в маткових трубах, але також позаматкова вагітність може бути на яєчнику, у черевній порожнині, в шийці матки. Останні випадки більш рідкісні.

До позаматкової вагітності дуже часто призводять перенесені запальні процеси і спайки. Крім цього до позаматкової вагітності призводять аномалії будови внутрішніх статевих органів, пухлинні процеси, гормональні порушення, ендометріоз. За деякими даними позаматкова вагітність може виникнути при використанні такого контрацептивного засобу, як спіраль.

vagitnist-drugiy-misyac-2.jpg (27.58 Kb)

Ознаки позаматкової вагітності
У перші тижні ознаки позаматкової вагітності відсутні або жінку можуть турбувати характерні для вагітності ознаки (нудота, непереносимість запахів і т. п.). Дуже важливим є те, що у жінки спостерігається затримка менструації.

Багатьох жінок цікавить питання, чи може тест на вагітність показати позитивний результат при позаматкової вагітності. Враховуючи те, що це вагітність і гормон ХГЛ, який визначає тест, виділяється в організм матері, то тест на вагітність може показати позитивний результат, але це може відбутися набагато пізніше, ніж при нормальній вагітності.

Важливі ознаки позаматкової вагітності: мажучі кров’янисті виділення зі статевих шляхів і больові відчуття внизу живота (частіше з одного боку живота), загальне порушення стану (запаморочення, нудота, зміна випорожнень).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як зрозуміти, що вагітній потрібна допомога психолога?

Ознаки позаматкової вагітності при розриві труби: інтенсивні різкі і раптові болі внизу живота, біль може поширюватися у верхню половину живота, з’являється почуття тиску на пряму кишку, частішає пульс, падіння артеріального тиску, загальне погіршення самопочуття.

Можлива діагностика
Основним методом діагностики позаматкової вагітності є огляд гінекологом і УЗД. Саме УЗД дозволяє з високою точністю поставити діагноз позаматкова вагітність і визначити її локалізацію. Додатковими методами є лапароскопія. Також рекомендовано визначення ХГЛ (аналіз крові) в динаміці. Точно поставити діагноз можна вже на терміні вагітності 3 тижні! Це означає, що вже на перших днях після затримки менструації можна і потрібно звернутися до лікаря.

Джерело: maima.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, поради, патології, позаматкова вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая с

Ассортимент и правильный выбор одежды для беременных и кормящих

Вагітність та пологи | 16:54, 04.11.2019

В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая своим внешним видом ничуть не уступает той, что мы можем наблюдать в коллекциях модных домов на сезон

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!

Почему беременным нужно стать на учет в остеопата

Вагітність та пологи | 00:47, 21.10.2019

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!


Коли все гаразд, а коли варто проконсультуватися в лікаря?

Коли потрібно звертати увагу на рухи малюка в утробі

Вагітність та пологи | 08:05, 12.09.2019

Коли все гаразд, а коли варто проконсультуватися в лікаря?

ТМ

Преимущества покупок в интернет-магазине одежды для беременных "Юла мама"

Вагітність та пологи | 01:47, 28.07.2019

ТМ "Юла мама" – известный производитель одежды для беременных женщин. Под этим брендом выпускается продукция для разных сезонов и случаев носки. Компания занимает лидирующие позиции на рынке благодаря широкому ассортименту, высокому качеству и конкур

Домашні засоби, які довзолені майбутнім матусям

П'ять масок для красивого обличчя вагітної

Вагітність та пологи | 00:45, 28.07.2019

Домашні засоби, які довзолені майбутнім матусям

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: