Чому вагітним не можна вживати багато цукру

Adoption
Date
  • 1178 Переглядів
Він провокує проблеми у дитини, повідомляє сайт Наша мама.

9470_b0305abaeec52f996153a075d0bb3f4d.jpg (38.29 Kb)

Фахівці з Лондонського університету Королеви Марії проаналізували дані майже 9 тисяч пар матерів і дітей. Вчені хотіли зрозуміти, як споживання вільних цукрів під час вагітності впливало на ризик астми, сінної лихоманки, екземи, атопії та функції легенів дітей у віці 7-9 років.

Дослідники виявили: у дітей матерів, які вживали найбільше цукру, ризик розвитку алергії був підвищений на 38%, ризик алергії на два або більше алергенів - на 73%, ймовірність розвитку алергічної астми - на 101%. За словами вчених, справа в тому, що через зловживання матір'ю фруктозою у дітей виникає алергічна імунна відповідь, яка, в свою чергу, може викликати алергічне запалення в легенях, що розвиваються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна приймати антидепресанти під час вагітності

Фахівці знайшли позитивну кореляцію між зловживанням матір'ю вільними цукрами під час вагітності і атопією - генетичною схильністю до алергічних захворювань, таким як алергічний риніт, астма і атопічний дерматит. Однак з екземою і сінною лихоманкою споживання матір'ю великої кількості вільних цукрів пов'язано не було. Рівень споживання вільних цукрів дітьми не впливав на результати. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: ivona.bigmir.net

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, я вагітна, цукор, поради, небезпека, дієта


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

На тривалість вагітності впливає генетика

Я вагітна | 15:00, 23.02.2021

Нове дослідження, представлене в журналі eLife, показує, як ген під назвою HAND2 може впливати на початок пологів.

Ефективне відновлення після кесаревого розтину

Вагітність та пологи | 11:00, 18.02.2021

Згідно з новим дослідженням Університету охорони здоров'я штату Міссурі, у жінок, які займались фізіотерапією після кесаревого розтину, результати значно покращилися в порівнянні з тими, хто цього не робив.

Трапляється, що пари, які дуже хочуть дитинки, не можуть завагітніти. Якщо жінка сильно зациклюється на цьому бажанні, не рідко буває, що завагітніти

Як зачати дитину швидко?

Зачаття | 05:00, 15.02.2021

Трапляється, що пари, які дуже хочуть дитинки, не можуть завагітніти. Якщо жінка сильно зациклюється на цьому бажанні, не рідко буває, що завагітніти їй не вдається. Тому потрібно відпустити ситуацію і насолоджуватись процесом, - і побачите дві завіт

Спосіб життя впливає на гени немовлят

Вагітність та пологи | 11:00, 12.02.2021

Дослідження, проведене вченими з Лундського університету в Швеції, показало зв'язок між зміною способу життя вагітних жінок з ожирінням і епігенетичними змінами у дитини. Результати були опубліковані в журналі Diabetes.

Коли ми говоримо про ранню вагітність, маємо на увазі жінок у положенні віком від 15-16 років. Проте, трапляється, що вагітність настає і швидше. Дуже

Переваги і недоліки ранньої вагітності

Вагітність та пологи | 05:00, 12.02.2021

Коли ми говоримо про ранню вагітність, маємо на увазі жінок у положенні віком від 15-16 років. Проте, трапляється, що вагітність настає і швидше. Дуже часто такі вагітності переривають за допомогою абортів і тільки 10-15% випадків завершується благоп

Як вживання антибіотиків впливає на вагітність?

Вагітність та пологи | 18:00, 11.02.2021

Дослідники з Данії порівняли дані про майже 1,2 млн вагітностей з 1997 по 2016 рік і не виявили зв'язку між впливом макролідів на ранніх термінах вагітності і ризиком серйозних вроджених дефектів.

Декрет допоможе зберегти здоров'я

Мама | 14:30, 10.02.2021

У сучасному світі все менше жінок хочуть бути в декреті. В нашому матеріалі ми розповімо, як декрет впливає на здоров'я.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: