Чому дитина гикає в животику мами?

Adoption
Date
  • 407 Переглядів
Напевно, кожна вагітна знає, що це таке, коли її маля гикає всередині, в животику. Це виглядає на ледь чутні рухи, але насправді це - гикавка. Чому, власне, ще ненароджені дітки гикають?

7250_ztnjj9vnazhszszrav.jpeg (16.65 Kb)


Гикавка може бути спровокована попаданням навколоплідних вод в травну систему малюка, ці води, проходячи по системі травлення, і виводяться назад в навколоплідні води разом з сечею дитини і не являють небезпеки для життя і здоров'я плоду.

Наступна обставина походження гикавки менш позитивна, але, як показує досвід, має місце бути, це пов'язано з кисневим голодуванням мозку малюка, наступаючим завдяки механічній дії, зокрема як варіант обвиття пуповини біля шиї. В легені надходить недостатня кількість кисню і, в більшості випадків, першим від його нестачі страждає мозок. Експерти рекомендують всім матусям при спостереженні аналогічної поведінки малюка звернутися за медичною допомогою, адже в умовах медустанови, можливо, розпізнати обставину гикавки і при необхідності надати невідкладну допомогу дитині, полегшивши її стан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина гикає, плід гикає, гикавка


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Легкі черепно-мозкові травми (струс) можуть надавати довгостроковий вплив на здоров'я жінок. Тепер вчені вперше оцінили можливий вплив струсів мозку н

Струс мозку у жінок може знизити здатність завагітніти

Здоров'я | 07:00, 18.10.2021

Легкі черепно-мозкові травми (струс) можуть надавати довгостроковий вплив на здоров'я жінок. Тепер вчені вперше оцінили можливий вплив струсів мозку на репродуктивне здоров'я.

Негативні переживання матері можуть мати значний вплив на стан майбутнього малюка. Особливо стрес впливає на стан мозку дитини.

Як впливає стрес під час вагітності на формування плоду?

Я вагітна | 12:00, 17.10.2021

Негативні переживання матері можуть мати значний вплив на стан майбутнього малюка. Особливо стрес впливає на стан мозку дитини.

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збер

Небажана вагітність для жінок є більш небезпечною за аборт - лікарі

Аборт | 10:00, 16.10.2021

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збереження небажаної вагітності може нашкодити жінкам більше, ніж аборт.

Епідуральна анестезія, або блокада – метод анестезії, при якій знеболювальні вводять через катетер між оболонками спинного мозку. В результаті людина

Чи може анестезія при пологах негативно впливати на дитину?

Пологи | 07:00, 16.10.2021

Епідуральна анестезія, або блокада – метод анестезії, при якій знеболювальні вводять через катетер між оболонками спинного мозку. В результаті людина не відчуває болю в тій частині тіла, де проводять анестезію, але перебуває у свідомості.

Нині лікарі вважають, що дозволена доза кофеїну для вагітної жінки – до 300 міліграмів на день. Нове дослідження показало, що набагато менша кількість

Знайшли нову небезпеку споживання кави для вагітних

Дієта для вагітних | 05:00, 16.10.2021

Нині лікарі вважають, що дозволена доза кофеїну для вагітної жінки – до 300 міліграмів на день. Нове дослідження показало, що набагато менша кількість цієї речовини можуть впливати на мозок плоду.

Призначення антибіотиків під час вагітності – завжди крайній захід, але часом необхідний. У новому дослідженні виявили нові дані про негативний вплив

Ще одна небезпека від антибіотиків для вагітних

Вагітність та пологи | 08:00, 15.10.2021

Призначення антибіотиків під час вагітності – завжди крайній захід, але часом необхідний. У новому дослідженні виявили нові дані про негативний вплив приймання антибактеріальних препаратів на здоров'я майбутньої дитини.

Прееклампсія – це ускладнення вагітності, коли у здорової жінки підвищується тиск і порушується робота нирок і печінки.

Усім вагітним на замітку: Що таке прееклампсія?

Вагітність та пологи | 07:00, 15.10.2021

Прееклампсія – це ускладнення вагітності, коли у здорової жінки підвищується тиск і порушується робота нирок і печінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: