Чи можна завагітніти під час місячних?

Adoption
Date
  • 1591 Переглядів
Швидше за все, під час місячних ви не завагітнієте. Це тому, що до овуляції залишилося кілька днів, що зменшує будь-які шанси завагітніти протягом цього часу. Проте є винятки. Якщо у вас коротший цикл, скажімо, кожні 21-24 дні, це означає, що овуляція у вас раніше в циклі. Оскільки сперматозоїди можуть жити всередині вас до 7 днів, ви можете займатися сексом наприкінці менструації, а потім завагітніти через 4 або 5 днів із ранньою овуляцією.

6587_9319d7e9316a2708dc682918ec59de.jpeg (16.15 Kb)

Чи можна завагітніти відразу після місячних?
Ви переходите у вікно фертильності, тому так, ви можете завагітніти одразу після менструації. У типовому циклі, який відбувається кожні 28-30 днів, вікно фертильності зазвичай становить між 11 і 21 днями. Пам'ятайте, сперматозоїди можуть жити до 5-7 днів. Якщо ваша менструація (час кровотечі) триває від 5 до 7 днів, і ви відразу після цього займаєтесь сексом, ви наближаєтеся до вікна фертильності.

Чи можна завагітніти в останній день місячних?
Якщо у вас зупинилась кровотеча на 6-й день, ви зайнялися сексом на 7-й день і овулювали на 11-й день, можливо, сперма з 6-го дня чекатиме у ваших маткових трубах на зачаття. Ваші шанси завагітніти відразу після менструації збільшуються з кожним днем ​​після зупинки кровотечі. Якщо ви намагаєтеся завагітніти, це сприятливий час для сексу. Збільште свої шанси на зачаття, займаючись сексом через день протягом наступних 14 днів.

А як щодо безпосередньо перед менструацією?
Імовірність завагітніти безпосередньо перед місячними надзвичайно низька. Для жінок із типовим циклом від 28 до 30 днів або довше, і їхні цикли регулярні, можна з упевненістю сказати, що ваша овуляція відбулася між 11 і 21 днями. Яйцеклітина доступна лише протягом 12-24 годин для зачаття.

Це означає, що дні перед менструацією є найбезпечнішими для сексу без очікування завагітніти. Кількість «безпечних днів» безпосередньо перед менструацією збільшується з довшими циклами і зменшується з коротшими.

Чим далі ви знаходитесь від овуляції, тим менша ймовірність завагітніти. Це не час для сексу, якщо ви намагаєтеся завагітніти. Це ще гарний час, щоб насолодитися близькістю з партнером.

Цикли овуляції у жінки можуть відрізнятися, тому статистично ви можете завагітніти під час місячних. Хоча вагітність менш ймовірна в перші дні менструації, шанси зростають у пізніші дні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, завагітніти, місячних, секс, менструація, перед менструацією, овуляція, цикл, чи можна завагітніти, під час місячних


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Вчені розкрили несподівану правду про вагітність

Вагітність та пологи | 12:10, 30.03.2024

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог

Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

Плануємо дитину | 14:50, 26.03.2024

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог Батор Гончиков.

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коричневі виділення під час вагітності: коли варто хвилюватися?

Здоров'я | 06:20, 21.03.2024

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері

Що не можна їсти вагітним?

Дієта для вагітних | 18:01, 20.03.2024

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері, так і дитини, що розвивається. Хоча більшість фруктів безпечні, деякі з них вагітним жінкам слід в

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклик

Важливість підтримки коханої людини під час вагітності

Вагітність та пологи | 11:20, 20.03.2024

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклики. Партнер повинен бути готовий підтримувати жінку та приймати всі зміни, які відбуваються у її житт

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: