Вчені закликають змінити рекомендації щодо вживання риби під час вагітності

Adoption
Date
  • 931 Переглядів
Висновки, які об’єднали аналіз понад 4131 вагітних в рамках дослідження «Діти 90-х» у Великій Британії показують, що рівень ртуті в організмі жінки під час вагітності навряд чи матиме негативний вплив на розвиток дитини, якщо мати їсть рибу.

6411_0077bb13224d15521c7537f8e6137aba3.jpeg (58.74 Kb)


Важливо, що дослідники також виявили, що не має значення, які види риби їдять, оскільки основні поживні речовини в рибі можуть захищати від вмісту ртуті в рибі. Більш важливим фактором було те, їла жінка рибу чи ні. Це контрастує з поточними порадами, які застерігають вагітних жінок не їсти певні види риби, які містять відносно високий рівень ртуті.

Хоча є кілька досліджень, які розглядали це питання, це дослідження розглядало два контрастних дослідження популяцій, у яких рівень ртуті вимірювали під час вагітності, де дітей спостерігали через часті проміжки часу протягом дитинства.

Перше – це дослідження, зосереджене на популяції на Сейшельських островах, де майже всі вагітні жінки їдять рибу. У другому дослідженні розглядався аналіз даних дослідження дітей 90-х років Бристольського університету (також відомого як довгострокове дослідження батьків і дітей Ейвона (ALSPAC)), проведеного у відносно промислово розвиненому районі на південному заході Англії, де риба споживається далеко рідше.

Хоча вже деякий час відомо, що діти жінок, які їдять рибу під час вагітності, ймовірно, отримають різну користь щодо свого зору та інтелектуальних здібностей, офіційні рекомендації включали попередження не їсти певні види риби, які мали відносно високий рівень ртуті. У результаті існує ймовірність того, що деякі жінки перестануть їсти будь-яку рибу «на всякий випадок».

Доктор Керолайн Тейлор, старший науковий співробітник і співавтор дослідження, сказала: «Ми виявили, що рівень ртуті матері під час вагітності, ймовірно, не матиме негативного впливу на розвиток дитини за умови, що мати їсть рибу. Це могло бути через переваги суміші основних поживних речовин, які забезпечує риба, включаючи довголанцюгові жирні кислоти, йод, вітамін D і селен».

Професор Джин Голдінг, співавтор та почесний професор педіатричної та перинатальної епідеміології Брістольського університету, сказала: «Важливо, щоб медичні працівники переглянули свої поради щодо застережень щодо вживання певних видів риби. Немає доказів шкоди від цієї риби, але є докази з різних країн, що така порада може викликати плутанину у вагітних жінок. Їжте принаймні дві порції риби на тиждень, одна з яких має бути жирною — і опустити всі застереження що певну рибу не можна їсти».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дослідження, рівень, вагітності, вагітних, відносно, рекомендації, дитини, розвиток, матиме


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних

Чи правдиві поради та розповіді старих бабусь про вагітність?

Вагітність та пологи | 14:00, 27.01.2023

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних історій.

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити

Скільки триває кровотеча після викидня?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.01.2023

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити горе жінок, які переживають це. Однак, коли справа доходить до найпоширеніших фізичних симптомів ви

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятли

Лікарі радять вагітним слухати музику

Я вагітна | 08:00, 23.01.2023

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятливість до музики.

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Які заспокійливі можна приймати вагітним?

Вагітність та пологи | 07:00, 21.01.2023

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Дефіцит вітаміну D у вагітних жінок може заздалегідь запрограмувати немовлят на розвиток дітей і дорослих із ожирінням.

Вагітні жінки з дефіцитом вітаміну D можуть народжувати дітей із ожирінням

Вагітність та пологи | 14:00, 17.01.2023

Дефіцит вітаміну D у вагітних жінок може заздалегідь запрограмувати немовлят на розвиток дітей і дорослих із ожирінням.

Згідно з новим дослідженням, проведеним дослідниками Саутгемптонського університету, прийом добавок вітаміну D під час вагітності може значно знизити

Прийом вітаміну D під час вагітності може знизити ризик екземи у немовлят

Вагітність та пологи | 19:00, 15.01.2023

Згідно з новим дослідженням, проведеним дослідниками Саутгемптонського університету, прийом добавок вітаміну D під час вагітності може значно знизити ймовірність розвитку атопічної екземи у немовлят віком до року.

Ось що простий аналіз крові може — і не може — сказати лікарям про вашу дитину на ранніх термінах вагітності.

Неінвазивне пренатальне тестування: що можна дізнатись

Вагітність та пологи | 01:30, 15.01.2023

Ось що простий аналіз крові може — і не може — сказати лікарям про вашу дитину на ранніх термінах вагітності.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: