Чи пов'язана мігрень з ускладненнями під час вагітності?

Adoption
Date
  • 243 Переглядів
Вчені кажуть, що жінки з мігренню можуть мати вищий ризик ускладнень вагітності, таких як передчасні пологи, гестаційний високий кров’яний тиск і прееклампсія.

9366_migren-pri-beremennosti_jpg_pagespeed_ce_n773dgfnuh.jpg (22.56 Kb)

Дослідники також виявили, що жінки з мігренню з аурою можуть мати дещо вищий ризик прееклампсії, ніж жінки з мігренню без аури. Аури - це відчуття, які виникають перед головним болем, часто порушення зору, такі як миготливе світло. Прееклампсія включає високий кров'яний тиск із додатковими симптомами, такими як білок у сечі, під час вагітності, що може загрожувати життю матері та дитини.

«Приблизно 20% жінок дітородного віку відчувають мігрень, але вплив мігрені на результати вагітності ще недостатньо вивчений», — сказала авторка дослідження Александра Пердью-Сміт, доктор філософії з Бригама та жіночої лікарні в Бостоні. «Наше велике проспективне дослідження виявило зв’язок між мігренню та ускладненнями вагітності, що може допомогти поінформувати лікарів і жінок з мігренню про потенційні ризики, про які вони повинні знати під час вагітності».

Для дослідження вчені вивчили понад 30 000 вагітностей у приблизно 19 000 жінок протягом 20-річного періоду. З цих вагітностей 11% жінок повідомили, що лікар діагностував у них мігрень ще до вагітності.

Дослідники вивчали ускладнення у жінок під час вагітності, такі як передчасні пологи, визначені як дитина, народжена до 37 тижнів вагітності, гестаційний діабет, гестаційний високий кров'яний тиск, прееклампсія та низька вага при народженні.

Після коригування віку, ожиріння та інших факторів поведінки та здоров’я, які можуть вплинути на ризик ускладнень, дослідники виявили, що порівняно з жінками без мігрені жінки з мігренню мали на 17% вищий ризик передчасних пологів, на 28% вищий ризик передчасних пологів, гестаційний високий кров'яний тиск і на 40% вищий ризик прееклампсії. З 3881 вагітності серед жінок з мігренню 10% були передчасними, порівняно з 8% вагітностей серед жінок без мігрені. Що стосується гестаційного високого кров'яного тиску, у 7% вагітностей серед жінок з мігренню розвинувся цей стан у порівнянні з 5% вагітностей у жінок без мігрені. Що стосується прееклампсії, то 6% вагітностей серед жінок з мігренню переживали її, порівняно з 3% вагітностей серед жінок, які не мали мігрені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, мігренню, вагітності, вагітностей, мігрені, гестаційний, високий, порівняно, мігрень, дослідження


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Жінка, яка сама собі зробила кесарів розтин (фото)

Пологи | 06:20, 26.09.2023

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смако

Причина дивних смакових вподобань у їжі при вагітності

Дієта для вагітних | 02:00, 26.09.2023

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смакові вподобання в цьому стані.

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: