Ознаки та симптоми дріжджових інфекцій на пізніх термінах вагітності

Adoption
Date
  • 349 Переглядів
Зміни, які відбуваються під час вагітності, підвищують ризик вагінальної дріжджової інфекції, особливо під час другого та третього триместрів. Фактори, що підвищують ризик, включають високий рівень естрогену, знижену реакцію імунної системи та збільшення вагінальних виділень.

6762_antibiotiki-ta-vagitnist-990x667.jpg (34.34 Kb)


Оскільки нелікована вагінальна дріжджова інфекція на пізніх термінах вагітності може підвищити ризик передчасних пологів або народження вашої дитини з низькою вагою, важливо розпізнавати ознаки та симптоми, щоб отримати швидке лікування.

Свербіж
Сверблячка зовнішніх статевих органів або вульви є найпоширенішим симптомом, який відчувають жінки з дріжджовою інфекцією. Свербіж часто сильний, що змушує вас почухатися.

Однак майте на увазі, що свербіж вульви можуть спричинити інші умови. Виною тому може бути щось таке просте, як роздратування, викликане милом для ванни, пральним засобом або прокладками. Цей стан називається дратівливим контактним дерматитом.

Вагінальні виділення
Білуваті виділення з піхви вважаються класичним симптомом вагінальної дріжджової інфекції, також відомої як вульвовагінальний кандидоз. Хоча в багатьох інформаційних матеріалах виділення описуються як творожнисті, часто вони не мають такого вигляду.

Виділення, пов’язані з дріжджовою інфекцією, зазвичай білуваті, але можуть бути густими або водянистими. Таким чином, виділення внаслідок дріжджової інфекції часто нагадують рідкі білуваті вагінальні виділення (лейкорея), які зазвичай виникають під час вагітності. Кількість цих виділень має тенденцію до збільшення протягом вашої вагітності.

Вульвовагінальне подразнення та біль
Дріжджова інфекція подразнює шкіру вульви, як правило, через поєднання прямого впливу інфекції та подряпин. Подразнення чутливої шкіри вульви часто призводить до хворобливості та печіння під час сечовипускання. Аміак та інші хімічні речовини у вашій сечі викликають відчуття печіння.

Статевий акт також часто болючий. Однак знову ж таки, вульвовагінальне подразнення з болем і печінням може виникнути на пізніх термінах вагітності з інших причин, ніж дріжджова інфекція, включаючи подразнюючий контактний дерматит та інші типи вагінальних інфекцій.

Набряк вульви
Поряд з вульвовагінальним подразненням дріжджова інфекція часто викликає набряк тканин вульви. Ви можете помітити це під час купання або душу або під час відвідування ванної кімнати.

Однак цей симптом може маскуватися нормальними змінами, пов’язаними з вагітністю. Підвищений приплив крові до піхви та вульви з супутнім набряком зазвичай виникає на пізніх термінах вагітності.

Жодних симптомів
Порівняно з невагітними жінками у вагітних жінок спостерігається вищий рівень вагінальної колонізації дріжджами — наявність дріжджів у піхві без будь-яких симптомів. Дріжджові колонії можуть бути виявлені під час звичайного аналізу сечі під час візиту до акушера.

Хоча вагінальна дріжджова колонізація зазвичай не становить ризику для здоров’я невагітних жінок, вона може збільшити ризик передчасних пологів та інших можливих ускладнень у вагітних жінок. З цієї причини ваш медичний працівник може порекомендувати лікування вагінальної дріжджової колонізації, навіть якщо ви не відчуваєте жодних симптомів.

Зателефонуйте своєму акушеру або гінекологу, якщо ви відчуваєте будь-які симптоми, які можуть вказувати на вагінальну дріжджову інфекцію. Важливо звернутися до свого лікаря, щоб отримати точний діагноз і відповідне лікування. Негайно зверніться до свого медичного працівника, якщо ви відчуваєте вагінальні виділення з неприємним запахом, лихоманку, озноб або біль у животі чи тазі.

Навіть якщо ви цілком впевнені, що у вас дріжджова інфекція, не намагайтеся лікувати її безрецептурним протигрибковим препаратом, перш ніж проконсультуватися зі своїм акушером.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вульви, вагітності, виділення, інфекція, зазвичай, дріжджова, інфекції, пізніх, термінах


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: