Чи може серцевий ритм жінки показувати, коли вона фертильна?

Adoption
Date
  • 79 Переглядів
З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в найбільш фертильному періоді свого менструального циклу.

1339_8d264c7464fcd6209e8a212f6a29ec6e.jpg (60.5 Kb)


Дослідники виявили, що протягом періоду фертильності жінки — приблизно шестиденного періоду, коли жінка може завагітніти — її частота серцевих скорочень у стані спокою збільшується в середньому приблизно на 2 удари на хвилину порівняно з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Отримані дані свідчать про те, що частота серцевих скорочень може допомогти виявити початок вікна фертильності жінки в режимі реального часу за допомогою переносних датчиків, за словами дослідників.

Частота серцевих скорочень і фертильність

Деякі попередні дослідження виявили зв'язок між частотою серцевих скорочень і фертильним вікном у жінок. Наприклад, дослідження, опубліковане в 2000 році, виявило збільшення частоти серцевих скорочень у жінок у стані спокою під час овуляції (час, коли яєчники вивільняють яйцеклітину), але це дослідження проводилося в лабораторній клініці, вимірювання проводилися лише п’ять днів на тиждень і спостерігалися за учасниками. тільки для одного менструального циклу. Крім того, дослідження проводилося вдень, коли частота серцевих скорочень людини більш змінна (на основі її емоцій, наприклад), ніж вночі, коли людина спить, повідомили дослідники.

У новому дослідженні вчені проаналізували інформацію 91 здорової жінки віком від 22 до 42 років, які не були вагітні. Учасники носили на зап’ясті пристрій для моніторингу серцевого ритму (або браслет Ava, або інший наручний монітор серцевого ритму) вночі, поки вони спали. У середньому жінки носили пристрій протягом трьох повних менструальних циклів. Жінки також використовували домашній аналіз сечі, щоб визначити день, коли у них була овуляція.

Дослідження показало, що в середньому частота серцевих скорочень у жінок зросла на 2,1 удару на хвилину протягом періоду фертильності, який включає день овуляції та п’ять днів до овуляції, порівняно з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Частота серцевих скорочень у жінок продовжувала збільшуватися під час лютеїнової фази, яка настає після овуляції, але перед початком менструації. Під час цієї фази частота серцевих скорочень жінок збільшилася приблизно на 3,5 ударів на хвилину в порівнянні з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Такі фактори, як вживання алкоголю, важка їжа або фізичні вправи протягом 4 годин перед сном, також збільшували частоту серцевих скорочень жінки вночі у спокої. Але результати дослідження залишаються дійсними навіть після того, як дослідники врахували ці фактори — збільшення частоти серцевих скорочень, яке спостерігалося під час фертильного вікна, відбулося на додаток до збільшення через ці інші фактори, кажуть дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: серцевий ритм жінки, показувати, фертильна, жінка, мама, серце, ритм, пульс, зачаття, як завагітніти, тести, чсс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Викидень, який стався на дев'ятому тижні, часто порівнюють з нерегулярним менструальним циклом. Викидень – це стан, при якому необхідна негайна невідк

Ознаки викидня на 9 тижні вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 29.01.2023

Викидень, який стався на дев'ятому тижні, часто порівнюють з нерегулярним менструальним циклом. Викидень – це стан, при якому необхідна негайна невідкладна медична допомога, звернувшись до лікаря та/або поїхавши до лікарні. У деяких випадках потрібне

Деякі жінки кажуть, що за кілька тижнів до пологів у них виникають симптоми, схожі на грип, такі як закладеність, кашель і втома.

Грипоподібні симптоми перед пологами: чи варто вам хвилюватися?

Вагітність та пологи | 19:00, 28.01.2023

Деякі жінки кажуть, що за кілька тижнів до пологів у них виникають симптоми, схожі на грип, такі як закладеність, кашель і втома.

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти

Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?

Вагітність та пологи | 01:30, 28.01.2023

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти інфекції сечовивідних шляхів та їхній потенційний вплив на ваше життя є життєво важливим.

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних

Чи правдиві поради та розповіді старих бабусь про вагітність?

Вагітність та пологи | 14:00, 27.01.2023

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних історій.

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити

Скільки триває кровотеча після викидня?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.01.2023

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити горе жінок, які переживають це. Однак, коли справа доходить до найпоширеніших фізичних симптомів ви

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятли

Лікарі радять вагітним слухати музику

Я вагітна | 08:00, 23.01.2023

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятливість до музики.

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Які заспокійливі можна приймати вагітним?

Вагітність та пологи | 07:00, 21.01.2023

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: