Чи може серцевий ритм жінки показувати, коли вона фертильна?

Adoption
Date
  • 320 Переглядів
З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в найбільш фертильному періоді свого менструального циклу.

1339_8d264c7464fcd6209e8a212f6a29ec6e.jpg (60.5 Kb)

Дослідники виявили, що протягом періоду фертильності жінки — приблизно шестиденного періоду, коли жінка може завагітніти — її частота серцевих скорочень у стані спокою збільшується в середньому приблизно на 2 удари на хвилину порівняно з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Отримані дані свідчать про те, що частота серцевих скорочень може допомогти виявити початок вікна фертильності жінки в режимі реального часу за допомогою переносних датчиків, за словами дослідників.

Частота серцевих скорочень і фертильність

Деякі попередні дослідження виявили зв'язок між частотою серцевих скорочень і фертильним вікном у жінок. Наприклад, дослідження, опубліковане в 2000 році, виявило збільшення частоти серцевих скорочень у жінок у стані спокою під час овуляції (час, коли яєчники вивільняють яйцеклітину), але це дослідження проводилося в лабораторній клініці, вимірювання проводилися лише п’ять днів на тиждень і спостерігалися за учасниками. тільки для одного менструального циклу. Крім того, дослідження проводилося вдень, коли частота серцевих скорочень людини більш змінна (на основі її емоцій, наприклад), ніж вночі, коли людина спить, повідомили дослідники.

У новому дослідженні вчені проаналізували інформацію 91 здорової жінки віком від 22 до 42 років, які не були вагітні. Учасники носили на зап’ясті пристрій для моніторингу серцевого ритму (або браслет Ava, або інший наручний монітор серцевого ритму) вночі, поки вони спали. У середньому жінки носили пристрій протягом трьох повних менструальних циклів. Жінки також використовували домашній аналіз сечі, щоб визначити день, коли у них була овуляція.

Дослідження показало, що в середньому частота серцевих скорочень у жінок зросла на 2,1 удару на хвилину протягом періоду фертильності, який включає день овуляції та п’ять днів до овуляції, порівняно з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Частота серцевих скорочень у жінок продовжувала збільшуватися під час лютеїнової фази, яка настає після овуляції, але перед початком менструації. Під час цієї фази частота серцевих скорочень жінок збільшилася приблизно на 3,5 ударів на хвилину в порівнянні з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Такі фактори, як вживання алкоголю, важка їжа або фізичні вправи протягом 4 годин перед сном, також збільшували частоту серцевих скорочень жінки вночі у спокої. Але результати дослідження залишаються дійсними навіть після того, як дослідники врахували ці фактори — збільшення частоти серцевих скорочень, яке спостерігалося під час фертильного вікна, відбулося на додаток до збільшення через ці інші фактори, кажуть дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: серцевий ритм жінки, показувати, фертильна, жінка, мама, серце, ритм, пульс, зачаття, як завагітніти, тести, чсс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Як вегетаріанство мами впливає на розвиток її дітей?

Дієта для вагітних | 13:43, 20.02.2024

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Гранатовий сік здатен захищати мозок плода від травм під час вагітності

Я вагітна | 09:30, 20.02.2024

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх со

У світі з рекордними темпами народжуються близнюки

Вагітність та пологи | 07:40, 20.02.2024

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх сорока років.

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється

Чому коханий не хоче мати дітей?

Плануємо дитину | 08:30, 19.02.2024

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється й таке, що один з партнерів відтягує появу дитини усіма силами, а іноді й категорично заявляє, що не

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують

Депресія під час вагітності сприяє розвитку аутизму у новонароджених дітей

Я вагітна | 07:40, 19.02.2024

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують ризик розвитку аутизму у своїх майбутніх дітей.

Чим ближче настає дата пологів, тим частіше жінки ставлять собі питання про те, чи можна заздалегідь купувати дитячі речі. Багато людей вважають, що ц

Чи варто купувати речі для майбутньої дитини ще до її народження?

Я вагітна | 00:30, 17.02.2024

Чим ближче настає дата пологів, тим частіше жінки ставлять собі питання про те, чи можна заздалегідь купувати дитячі речі. Багато людей вважають, що це категорично заборонено робити.

Ненависть дітей до зелених овочів і любов до моркви зароджуються в утробі їхніх матерів.

Вчені розповіли, вживання якого овочу під час вагітності робить дітей щасливими

Дієта для вагітних | 14:45, 14.02.2024

Ненависть дітей до зелених овочів і любов до моркви зароджуються в утробі їхніх матерів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: