Чи може вживання занадто великої кількості білка бути небезпечним під час вагітності?

Adoption
Date
  • 306 Переглядів
Білок необхідний під час вагітності, і без достатньої кількості ваша дитина не буде рости нормально. Однак регулярне споживання більшої кількості білка, ніж вам потрібно, також може перешкоджати розвитку вашої дитини.

4736_i113802_2.jpg (55.14 Kb)

Білок і вагітність
Вам потрібно багато білка під час вагітності, оскільки він сприяє розвитку тканин плоду, включаючи правильний ріст мозку вашої ненародженої дитини. Вам також потрібна достатня кількість білка, оскільки він допомагає організму виробляти додаткову кількість крові, необхідної для підтримки вагітності. Білок особливо важливий протягом другого та третього триместру.

Скільки білка вистачить?
Вагітним жінкам потрібно більше білка, ніж жінкам, які не вагітні. Прагніть до 70 грамів білка на день, але дієтологи часто радять від 75 до 100 грамів білка. Вам не потрібно включати стільки грамів білка у свій щоденний раціон, замість цього можна розділити ці кількості середніми порціями за весь тиждень.

Незпека занадто великої кількості білка під час вагітності
Білкова їжа, наприклад м'ясо, може бути калорійною. Хоча вам потрібно близько 300 додаткових калорій на день під час вагітності, вживання більшої кількості калорій, ніж вам потрібно щодня, може призвести до нездорового збільшення ваги, що перевищує норму для підтримки вашої вагітності. Згідно зі статтею 2003 року, опублікованою в «Кокранівській базі даних систематичних оглядів», отримання більшої кількості білка, ніж вам потрібно, не є корисним і може погіршити нормальний ріст плоду. Стаття 2012 року, опублікована в «British Journal of Nutrition», повідомляє, що дієта з високим вмістом білка та низьким вмістом вуглеводів може гальмувати ріст ненародженої дитини, частково через те, що у вагітної жінки може розвинутися певний дефіцит поживних речовин.

Поговоріть зі своїм лікарем про точну кількість білка, який вам потрібен, згідно з вашим віко, ростом та особливостями організму під час вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вживання занадто великої кількості білка, небезпечно під час вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, при вагітності, потрібно, кількість грамів, кількість, калорії


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: